Aicina dalīties atmiņās

Turpinot vēsturiskos piedzīvojumu stāstus, novada pētnieki un interesenti 31. janvārī 14.00 tiek aicināti uz atmiņu pēcpusdienu „Veckuldīgas pilskalns – kultūras pasākumu un atpūtas vieta cilvēku atmiņās” Kuldīgas novada muzejā.

Veckuldīgas pilskalns ir lielākais kuršu pilskalns, kas ļaudis pulcējis daudzu gadsimtu garumā. Pagājušā gadsimtā tur tika rīkoti daudzi nozīmīgi kultūras pasākumi. Notika dziesmu svētki, balles, ar sportu saistīti pasākumi. Tādēļ uz atmiņu pēcpusdienu interesenti aicināti ņemt līdz fotogrāfijas un citas liecības par piedzīvoto Veckuldīgas pilskalna pasākumos. Katrs, kam saglabājušās labas atmiņas, varēs stāstīt par sev tuvu un aizraujošu notikumu – pirmo tikšanos, neaizmirstamām dejām, jaunības nebēdībām vai izklaidēm ar draugiem Veckuldīgas pilskalnā.

Kuldīgas novada muzejs uzsāk pasākumu ciklu „Kā tur īsti bija?” par atsevišķu vietu un notikumu norisi Kuldīgā un novadā, kas radies, paturpinot pērnā gada pieredzi, pastaigā pa Pilsētas dārzu un atmiņu pēcpusdienā pie tējas tases.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav