Aicina uz muzikālo dievkalpojumu

Kuldīgas Live Fest’16 festivāla ietvaros 6. augustā norisināsies dievkalpojums koncerta formātā, Kuldīgas Svētās Annas baznīcā pirms paša festivāla, kurā piedalīsies Latvijā iemīļoti mūziķi.

Īpašajā koncertā piedalīsies Raimonds Tiguls, Kārlis Kazāks, Jānis Holšteins un Māra Upmane-Holšteine, kuri parūpēsies par muzikālo izpildījumu Svētās Annas baznīcā dievkalpojuma laikā. Pasākuma formāts nebūs kā ierastie svētdienas dievkalpojumi; tajā izskanēs Dieva vārds, notiks lūgšanas un aizlūgšanas, piemēram, par mūziķiem, kuriem šobrīd ir nepieciešams atbalsts kādā cīņā un labu domu vēlējumi to apkārtējiem cilvēkiem. Būs iespējams dzirdēt Bībeles lasījumus, kā arī īsus stāstus par dzīvi, galvenajai tēmai paliekot baznīcai un cilvēkam. Pats mācītājs redzot šo kā meditatīvu pasākumu, kur klātesošajiem būs iespēja paskatīties uz dzīvi no cita skatu punkta, sakārtot domas vai vienkārši pievērst uzmanību savām vērtībām.

Biļetes uz 6. augusta koncertu - dievkalpojumu Kuldīgas Svētās Annas baznīcā ir pieejamas no 16. marta visās Biļešu Paradīze kasēs.

www.bilesuparadize.lv

www.livefest.lv/

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav