Mākslas festivāls “Nāc līdzās Kurzemē!”

Foto: http://www.naclidzas.lv

9. martā 14.00 Kuldīgas Kultūras centrā notiks integratīvais mākslas festivāls “NĀC LĪDZĀS KURZEMĒ!”.

Festivāla dienā būs iespēja redzēt daudzveidīgu koncertu, kuru sniegs bērni un jaunieši ar īpašām vajadzībām no dažādām Kurzemes reģiona skolām. Kultūras centra vestibilā būs skatāma arī neliela radošo darbu izstāde. Tajā būs redzami dažādās tehnikās gatavoti darbi, ko veidojuši  jaunie autori no Tukuma  internātpamatskolas, Liepājas speciālās internātpamatskolas, Lažas speciālās internātpamatskolas  un Upesgrīvas skolas Valgales filiāles.

Koncerta dalībnieki būs ieradušies gan no pašas Kuldīgas – Pelču internātpamatskolas, gan tālākiem novadiem – Liepājas, Lažas, Stikliem, Aizputes, Tukuma, Upesgrīvas, Sabiles un Rīgas.

Ar dalībniekiem kopā uz vienas skatuves būs, un ar saviem priekšnesumiem bērnus iepriecinās, Kuldīgas meiteņu vokālais ansamblis “Kuldīgas liesmiņas” (vadītāja Jana Paipa), kuras Kurzemes reģionā vienmēr ieguvušas ļoti augstus novērtējumus vokālo ansambļu skatēs.

Festivāls Nāc līdzās Kurzemē! šogad pulcē 184 dalībniekus – bērnus un jauniešus ar īpašām vajadzībām! Katrs no viņiem dos iespēju izbaudīt vai nu viņa sniegumu uz skatuves dēļiem, kur būs redzamas gan dejas, gan teātra uzvedumi, gan skanēs dziesmas, gan būs melodeklamācijas, gan interesanti instrumentālie skaņdarbi vai apskatīt viņu veidotos radošos darbiņus izstādē.

Ieeja koncertā bez maksas.

www.naclidzas.lv

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav