Notiks seminārs par projektu pieteikumu sagatavošanu Valsts Kultūrkapitāla fonda un Kurzemes kultūras programmas projektu konkursos

Foto: https://www.research-live.com/

Otrdien, 8. martā, plkst. 10:00 Kuldīgas Mākslas namā, 1905. gada iela 6, notiks informatīvais seminārs potenciālajiem projektu iesniedzējiem par Valsts Kultūrkapitāla fonda (VKKF) un Kurzemes kultūras programmas 2016. gada projektu konkursu nosacījumiem un atbalstāmajām aktivitātēm.

Aicinām dalībai seminārā visus interesentus, kas plāno sagatavot projektu pieteikumus iesniegšanai VKKF un Kurzemes kultūras programmā. Semināru vadīs VKKF direktors Edgars Vērpe, semināra ilgums – 2 stundas.

Papildu informācija pieejama, sazinoties ar Kuldīgas novada Kultūras nodaļas vadītāju Daci Reinkopu pa tālr.: 29110981 vai elektroniski Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Pietiekšanās semināram pa e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav