Kuldīgā varēs apmeklēt teātra dziesmu koncertuzvedumu "Spraud man puķi"

Piektdien, 18. martā, Kuldīgas kultūras centrā būs iespēja apmeklēt jaunu teātra dziesmu koncertuzvedumu "Spraud man puķi. Koncertuzvedums veidots no teju 25 izrāžu dziesmām, kurās savu asprātīgo, vienmēr trāpīgo un reizēm tik trausli sentimentālo dzejas domu teicis Jānis Peters.

Rakstot dziesmu vārdus teātrim, Peteram 45 gadu laikā bijusi ražīga sadarbība ne vien ar komponistu Raimondu Paulu, bet arī ar Ivaru Vīgneru, Mārtiņu Braunu, Valdi Zilveru, Uldi Stabulnieku, Imantu Kalniņu un Juri Kulakovu. Viņu radītā mūzika apvienojumā ar Petera dzeju priecēs klausītājus jaunajā koncertprogrammā.

Koncertuzvedumā "Spraud man puķi" satiksies visdažādāko izrāžu varoņi, kuru atveidošanā ar dziesmām iejutīsies dziedātāji Andris Ērglis, Liene Šomase, Normunds Rutulis, Anmary, Dainis Skutelis un Antra Stafecka. Uz skatuves būs arī Oranžo meiteņu trio - Inta Gudovska, Olga Stupiņa, Anita Levša un instrumentālā grupa Jāņa Strazda vadībā.

Šis koncertuzvedums būs kā idejisks turpinājums apgāda "Jumava" nesen izdotajai grāmatai ar Petera dziesmu vārdiem teātrim.

Biļetes iepriekšpārdošanā iespējams iegādāties "Biļešu paradīzes" tirdzniecības vietās.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav