Novada kultūras darbinieki pulcēsies ikgadējā kultūras darbinieku dienā

Foto: Ieva Benefelde

Ceturtdien, 21. janvārī, plkst. 17:00 Kuldīgas kultūras centrā uz tradicionālo Kuldīgas novada kultūras darbinieku dienu pulcēsies novada kultūras darbinieki un amatiermākslas kolektīvu vadītāji.

Pasākumā novada kultūras cilvēki atskatīsies uz aizvadītajā gadā paveikto un izvērtēs to, kā veicies dažādu pasākumu organizēšanā, cik daudz apmeklētāju pasākumi pulcējuši un citus nozarei aktuālus jautājumus.

Tradicionāli norisināsies arī diplomu pasniegšana, suminot aizvadītā gada labākos sasniegumus dažādās nominācijās.

Kā ierasts, kultūras darbinieku diena ir tā reize, kad kolēģi sumina jubilārus, kuri aizvadītajā gadā svinējuši apaļas darba jubilejas. Šajā reizē apsveikumus saņems novada bibliotēku darbinieces Māra Stepiņa (nostrādāti 45 gadi) un Raima Preisa (35), mūzikas, mākslas skolu darbinieki Ingrīda Jankovska (40), Daiga Šmēdiņa (40), Stella Pavloviča (40), Larisa Gailīte (30), Egils Ozoliņš (30) un Danute Sīle (25), kā arī Kuldīgas novada muzeja darbinieces Aira Dzelme (40), Daina Antoniška (35), Ingrīda Pole (35) un Jolanta Mediņa (25).

Kultūras darbiniekus profesionālajos svētkos ar koncertu priecēs “Akustisko ģitāru TRIO” – Aivars Hermanis, Kaspars Zemītis un Mārcis Auziņš.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav