“Rumbas kvartets” aicina uz atpūtas vakaru Kuldīgas Kultūras centrā

Publicitātes foto

Piektdien, 8. janvārī, plkst. 20:00 Kuldīgas Kultūras centrā uz jauku atpūtas vakaru pie galdiņiem ar dejām un līdzi dziedāšanu aicina Kuldīgas ansamblis “Rumbas kvartets”.

2015. gada nogalē “Rumbas kvartets” ar Kuldīgas novada Domes atbalstu laidis klajā savu otro studijas albumu “Cita dziesma”. Atpūtas vakarā izskanēs gan jaunajā albumā iekļautās dziesmas, gan tautā labi zināmas un mīļas ziņģes.

“Rumbas kvartets” ir īstu kurzemnieku ansamblis no Kurzemes pērles – Kuldīgas.  2013. gada maijā kopā sanāca četri Kuldīgas vīri ar domu pamuzicēt vienā pasākumā, bet viss izvērtās daudz plašāk, un nu jau “Rumbas kvartets” ir piedalījies daudzos saviesīgos pasākumos.

“Rumbas kvarteta” mērķis ir popularizēt dzīvo instrumentu mūziku, kas dod iespēju muzicēt arī bez pastiprinošām iekārtām, kā to darīja mūziķi pagājušā gadsimta 20.-jos un 30.-jos gados, kā arī neļaut aizmirst vecās ziņģes un galda dziesmas.

Ansamblī muzicē Artis Šimpermanis (balss, akordeons), Rolands Stucers (eifonijs), Guntis Stucers (tuba) un Gatis Lagzdenieks (sitamie instrumenti).

 Vietu skaits pasākumā ierobežots. Ieeja: EUR 8.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav