Turpinās Ziemassvētku tirdziņi un darbojas Rūķa istaba

Foto: Ieva Benefelde

Ziemassvētku gaidīšanas laiks Kuldīgā turpinās – līdz pat 27. decembrim katru nedēļu no ceturtdienas līdz svētdienai no 12:00 līdz 19:00 Kuldīgas rātslaukumā ziemīgi zaigojošajos stikla namiņos varēs iegādāties dāvanas sev vai saviem mīļajiem, bet Rūķu viesistabu jeb svētku skatuvi piepildīs lieli un mazi dziedātāji, dejotāji un triku rādītāji. Darbu svētku gaidīšanas laikā turpina arī Rūķa istaba Liepājas ielā 3 ar dažādām radošām un tematiskām nodarbēm.

Lielākajā stikla namiņā saimnieko un savu preci piedāvā lauksaimniecības kooperatīvā sabiedrība “Kuldīgas labumi”, bet mazākajā namiņā prece ik dienu būs cita.

Ceturtdien, 10. decembrī, un piektdien, 11. decembrī, mazajā stikla namiņā un Rūķu viesistabā saimniekos Kuldīgas skolu audzēkņi. Ceturtdien tirgosies un priekšnesumus Rūķu viesistabā rādīs Kuldīgas 2.vidusskolas, Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskolas un Kuldīgas Centra vidusskolas audzēkņi, bet piektdien – Kuldīgas Alternatīvās sākumskolas, Kuldīgas pamatskolas un V.Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzijas audzēkņi.

Savukārt sestdien, 12. decembrī, Ziemassvētku tirdziņā būs siera un vīna diena, bet svētdien, 13.  decembrī, varēs iegādāties lietas skaistumam.

Noticiet brīnumiem, ļaujieties sapņiem, esiet atvērti labajam sevī un citos!

alt

alt

alt

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav