Kuldīgā būs apskatāma izstāde “Ieskaties Latvijas nākotnē”

Publicitātes foto

Ieskatīties Latvijas nākotnē ikvienu Kuldīgas un tās apkārtnes novadu un pilsētu iedzīvotāju aicina Finanšu ministrija, piedāvājot ekskluzīvu iespēju interaktīvā izstādē uzzināt par ieguvumiem, ko sniedz Eiropas Savienības (ES) fondi. Ekspozīcija “Ieskaties Latvijas nākotnē” ir daļa no gaismas festivālam “Staro Rīga” veidotās instalācijas. Tajā apmeklētājiem, aktīvi iesaistoties, unikālā 3D video projekcijā tiks ilustrētas iespējas, ko ES fondu finansējums sniegs Latvijai līdz 2020. gadam. Izstādes apmeklējums ir bez maksas.

Izstāde būs apskatāma 13. novembrī Kuldīgas Mākslas namā (1905. gada ielā 6) no plkst. 10.00 līdz 17.00.

Lai vienkāršā un interaktīvā veidā iepazīstinātu Latvijas iedzīvotājus ar plānotajiem ieguldījumiem un sagaidāmajām pārmaiņām jaunā 2014.–2020. gada ES fondu plānošanas perioda ietvaros, Finanšu ministrija piedāvā unikālu iespēju ieskatīties nākotnē. Ekspozīcija, kas šogad ne tikai kuplinās “Staro Rīga” festivālu, bet arī apceļos visu Latviju, iemieso šo nākotnes ideju, kuras galvenais simbols ir teleskops. 3D video projekcijā būs attēlota Latvijas pilsētvide, kurā redzamās darbības animācijas formā atspoguļos tuvākajā nākotnē iecerētās investīcijas dažādās nozarēs. Animācijas papildina skaņas efekti, un tās saskatīt un sadzirdēt varēs caur improvizētu teleskopu, kas sniegs iespēju interesantā veidā iegūt padziļinātu un atraktīvu vizuālo un saturisko informāciju.

Izstāde tiek piedāvāta, gatavojoties gaismas festivālam “Staro Rīga”, lai šo stāstu varētu izbaudīt arī tie, kam nebūs iespēja apmeklēt pasākumu galvaspilsētā.

Interaktīvā 3D video projekcija „Ieskaties Latvijas nākotnē” tiek veidota Finanšu ministrijas komunikācijas kampaņas ietvaros, kuras laikā iedzīvotāji tiek informēti par ES Kohēzijas politikas fondu līdzšinējo ieguldījumu Latvijā un jaunā 2014.–2020. gada plānošanas perioda iespējām. Šajā plānošanas periodā Latvijas izaugsmei būs pieejams finansējums 4,4 miljardu eiro apmērā.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav