Kuldīgas tūrisma jaunums – vilcieniņš Ludis – aicina uz iepazīšanās braucieniem

Foto: www.facebook.com/goldingentrain

Kuldīgas īpašais šīs tūrisma sezonas jaunums – vilcieniņš Ludis jeb Goldingen Train – turpina iepazīt Kuldīgas ielas, aicinot 16. un 17. maijā uz iepazīšanās braucieniem.

Jau sestdien, 16. maijā, plkst. 11.00 Ludis ieripos Vecpilsētas ielās, lai priecātos par mazpilsētas idilli, iesildītu pavasari un kopā ar kuldīdzniekiem un pilsētas viesiem atklātu vēl neatklāto.

Arī Ludis iesaistīsies Muzeju nakts pasākumos – Muzeju naktī vilcieniņš vizinās pasažierus no Kuldīgas novada muzeja uz Kuldīgas novada domi, Mākslas namu un 1905. gada parku, kur norisināsies Muzeju nakts pasākumi. Maksa par braucienu būs 4 EUR.

Vilcieniņš Ludis ir īpašs ar to, ka tapis Kuldīgā. Vilcieniņu no automašīnu detaļām uzbūvējis meistars Ludis Arājs ar savu komandu, tāpēc vilcieniņam dots meistara vārds. Vilcieniņa idejas autori ir Roalds Cinis un Kalvis Gebauers, projektā kā māksliniece iesaistījusies arī Kristīne Šimpermane.

Regulārus reisus vilcieniņš Ludis sāks jau maija nogalē.  Tas kuldīdzniekus un pilsētas viesus vizinās cauri pilsētai teju visa gada garumā, ļaujot iepazīt un izzināt Kuldīgas ielas, vēsturiskās ēkas, vietas, notikumus un pilsētas iedzīvotājus. Vienlaikus tas varēs uzņemt 40 pasažierus.

Vairāk informācijas par vilcieniņu Ludi: www.facebook.com/goldingentrain

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Findra

    Kā var paštaisīts braucamrīks pārvadāt pasažierus?

    16.05.2015 21:21:59