Kuldīgā koncertēs grupa „Otra puse”

Publicitātes foto

Sestdien, 28. martā, Kuldīgas Kultūras centrā ar koncertprogrammu „Mana Pilsēta” viesosies Latvijas romantiskākā popmūzikas grupa „Otra puse”.

Grupa „Otra puse”, kura pirms gada saņēma Mūzikas ierakstu gada balvu par labāko popmūzikas albumu „Uzzīmē mani”, 2015. gadā nolēmusi iepriecināt klausītājus ar koncertiem 8 Latvijas pilsētās.

„Otras puses” līderis Normunds Pauniņš stāsta, ka grupa jau labu laiku vēlējusies nodziedāt savas skaistākās dziesmas plašākai publikai. „Tas beidzot notiks – ieskandināsim pavasari ar īpaši romantiķiem domātu programmu, jo kas gan mēs šajā dzīvē būtu bez mīlestības. Gatavojamies ar lielu atbildību, jo vēlamies sniegt klausītājiem kvalitatīvu mūzikas baudījumu,” uzsver Pauniņš.

Grupas muzikālo skanējumu un Normunda Pauniņa samtaino balss tembru papildinās īpašā viesmāksliniece – Antra Stafecka, kuras muzikālajā biogrāfijā ir gan dalība LNT šovā „Okartes skatuve”, gan sadarbība ar tādiem māksliniekiem kā Raimonds Pauls, Guntars Račs, Igo, Uldis Marhilēvčs u.c.. „Otras puses” hits „Uzzīmē mani”, kas tika ierakstīts duetā ar Antru Stafecku, kļuvis par vienu no iemīļotākajām un visvairāk atskaņotākajām dziesmām visās radiostacijās.

Intīmu noti dziesmām piešķirs klavieru, perkusiju un akustiskās ģitāras pavadījums, kur Normunda Pauniņa vokālu papildinās Ivara Makstnieka klaviermeistarība, Jāņa Čubara akustiskās ģitāras spēle, Mārtiņa Lindes perkusijas. Savukārt daudzām grupas populārākajām dziesmām tiek veidots elektroniskāks un mūsdienīgāks skanējums.

Koncertos skanēs gan „Otras puses” populārākie hiti „Vēstules”, „Ieskaties”, „Nakts vai Rīts”, „Dievs dod”, “Ave Pali”, „Pēc lietus”, gan dziesmas no albuma „Uzzīmē mani”, kā arī vairāki plašai publikai mazāk pazīstami skaņdarbi.

Koncertprogramma „Mana pilsēta” Kuldīgas Kultūras centrā skanēs 28. martā 19:00. Biļetes uz koncertu no 21. janvāra pieejamas Kuldīgas Kultūras centra un „Biļešu Paradīzes” kasēs.

Grupu „Otra Puse” 1992. gadā dibinājuši Aigars Grāvers un Aigars Krēsla. Šobrīd grupas sastāvā spēlē Normunds Pauniņš (vokāls, akustiskā ģitāra), Ivars Makstnieks (sintezators, klavieres), Jānis Čubars (ģitāras) un Mārtiņš Linde (bungas, perkusijas).

 

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav