Kuldīgas novada deputāti “Draudzīgā aicinājuma” dienā dāvina grāmatas Alsungas pamatskolai

Foto: Ilze Grīnfelde

Turpinot kādreizējā Valsts prezidenta Kārļa Ulmaņa iedibināto tradīciju atbalstīt Latvijas skolas, Kuldīgas novada domes deputāti 26. janvārī devās uz Alsungas pamatskolu, lai Draudzīgā aicinājuma dienā dāvinātu pašu izvēlētas un iegādātas grāmatas Alsungas pamatskolas skolēniem un pedagogiem. Pateicoties deputātu dāvinājumam, Alsungas pamatskola papildināsies ar dažādu uzziņu literatūru, enciklopēdijām, praktiskām nodarbēm un grāmatām prāta asināšanai.

Deputātiem muzikālu sveicienu bija sagādājuši paši mazākie folkloras kolektīva “Mazie suitiņi” dalībnieki, savukārt skolēnu pašpārvaldes pārstāvji interaktīvā veidā iepazīstināja deputātus ar skolu un tās apkārtni, kā arī pārbaudīja viņu zināšanas par Alsungas pagastu.

Kuldīgas novada domes priekšsēdētaja Inese Astaševska pauda gandarījumu par iespēju Alsungas pamatskolai dāvināt vērtīgas un paliekošas dāvanas:  “Man ir liels prieks būt pie jums Alsungā. Draudzīgā aicinājuma diena Kuldīgas novada domes deputātiem ir nozīmīga tradīcija – ik gadu janvārī viesojamies kādā no mūsu iestādēm, lai bibliotēkas papildinātu ar vērtīgu grāmatu krājumu, kas rosinās skolēnu iztēli un lasītprieku.” Priekšsēdētaja izvēlējusies dāvināt grāmatu “500 jautājumi un atbildes par dzīvniekiem” un vēlēja katram atrast atbildes uz visiem sev interesējošiem jautājumiem.

Alsungas pamatskolas direktore Undīne Priedoliņa pauda gandarījumu sakot lielu paldies deputātiem: “Paldies, ka varam būt daļa no tradīcijas, kuru jūs nesat tālāk. Šodien skolēniem un pedagogiem esat dāvājuši daudz vērtīgu grāmatu - mēs rūpēsimies, lai šis resurss tiktu nodots tālāk.

foto Alsungas pamatskola3

Iepriekšējos gados “Draudzīgā aicinājuma” dienā deputāti grāmatas dāvinājuši Skrundas vidusskolai, Viduskurzemes pamatskolas-attīstības centram, Ēdoles pamatskolai, Vilgāles sākumskolai, pirmsskolas izglītības iestādei “Cīrulītis”, V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskolai, Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskolai, Priedaines bibliotēkai, Kuldīgas Centra vidusskolai, Vārmes pamatskolai, Kuldīgas slimnīcas Bērnu nodaļai, Kuldīgas 2. vidusskolai, kādreizējai Kuldīgas pamatskolai, Kuldīgas Galvenajai bibliotēkai, Turlavas pamatskolai un “Mazo bērnu skolai”.

Pēc viesošanās Alsungas pamatskolā, deputāti devās uz Amatu māju un tikās ar Alsungas biedrību vadītājiem.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav