AICINA IEPAZĪTIES AR ŪDENSSAIMNIECĪBAS PAKALPOJUMU TARIFA PROJEKTU SKRUNDĀ

UDENS
Publicitātes foto.

SIA “SKRUNDAS KOMUNĀLĀ SAIMNIECĪBA” 2022. gada 9. maijā Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai iesniedza ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifa projektu – ūdensapgādes pakalpojumi 1.16 EUR/m3 bez PVN, kanalizācijas pakalpojumi 1.34 EUR/m3 bez PVN, kas ir aprēķināts saskaņā ar 2016. gada 14. janvāra Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes lēmumu Nr. 1/2 “Ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu aprēķināšanas metodika”.

Piedāvātais tarifs varētu stāties spēkā ar 2022. gada 1. septembri. Tarifa izmaiņas ir saistītas ar izmaksu pieaugumu. Spēkā esošie tarifi nesedz ūdenssaimniecības pakalpojumu sniegšanas izmaksas.

Iepazīties ar tarifu projektā ietverto vispārpieejamo informāciju, kā arī sniegt savus priekšlikumus un ieteikumus par ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifa projektu lietotājs var SIA “SKRUNDAS KOMUNĀLĀ SAIMNIECĪBA” birojā Liepājas ielā 5, Skrundā,  katru darbadienu (pirmdien no plkst. 8.00 līdz 17.00, piektdien no plkst. 8.00 līdz 15.00, pārtraukums no plkst. 12.00 līdz 13.00), kurā lietotājs var iepazīties ar tarifu projektā ietverto vispārpieejamo informāciju, kā arī sniegt savus priekšlikumus un ieteikumus par tarifa projektu, iepriekš sazinoties ar SIA “SKRUNDAS KOMUNĀLĀ SAIMNIECĪBA” biroja vadītāju Gitu Piļķi, tālr. 63331258.

Priekšlikumus un ieteikumus par tarifa projektu rakstveidā vai elektroniski var iesniegt SIA “SKRUNDAS KOMUNĀLĀ SAIMNIECĪBA” birojā Liepājas ielā 5, Skrundā, LV3326, e-pasta adrese Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., tālr. 63331258, kā arī Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai (Rīgā, Ūnijas ielā 45, faksa Nr.67097277) e-pasta adrese: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 20 dienu laikā no šī paziņojuma publicēšanas normatīvajos aktos noteiktajā kartībā.

Ar paziņojumu par ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifa projektu varēja iepazīties SIA “SKRUNDAS KOMUNĀLĀ SAIMNIECĪBA” mājas lapā jau no 2022. gada 24. maija.

http://sks.lv/home/2022/may/new-news-article-2/

TARIFA PROJEKTS

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav