Vārmē notiks Rudens gadatirgus

Sestdien, 17. septembrī, Vārmes estrādē “Liepu birzs” no 10.00 notiks ikgadējais Rudens gadatirgus. Tirgotāji tiek aicināti ierasties jau no 8.00. Tirgotājiem iepriekšēja pieteikšanās obligāta.

Jestru gadatirgus noskaņu radīs kapela “Luste”. Šogad Vārmes gadatirgus ietērpsies viduslaiku tematikā, kur varēsim iepazīt lokšaušanu, šķēpmešanu, viduslaiku pavārmākslu, kaulu raga apstrādi, galda spēles, viduslaiku ieročus un citas interesantas lietas. Arī šoreiz būs iespēja nobaudīt tradicionālo dārzeņu sautējumu, bada pankūkas un mājās brūvēto alu. Spēcīgākie un veiklākie tirgus apmeklētāji varēs mēģināt “iekarot” tradicionālo Umurkumuru. Kā ik gadu, neatņemama Vārmes Rudens gadatirgus tradīcija būs lielā loterija ar dažādām interesantām un vienreizējām balvām, kur balviņas tiek sarūpē Vārmes pagasta iedzīvotāji.

Rudens Gadatirgus septembra vidū Vārmē notiek jau ilgus gadus un ir neatņemama vārmenieku kopā sanākšana, sākoties rudenim un ziemas periodam. Tirgū parasti var iegādāties preces dažādām gaumēm un vēlmēm – mājražotāju preces, produktus un amatniecības izstrādājumus, kūpinājumus un dzīvas zivis, kociņus, stādus, dzīvus dzīvniekus un citas interesantas un saimniecībā noderīgas lietas.

 Visi laipni aicināti, lai kopā jautri varam pavadīt laiku!

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav