Rendas un Priedaines bibliotēkas – jaunās telpās

Foto: Itija Vespere

Lai atvieglotu iespēju pagastu iedzīvotājiem saņemt visus pašvaldības pakalpojumus vienuviet, vienlaikus mazinot bibliotēku uzturēšanas izmaksas, vairākas Kuldīgas novada bibliotēkas pārceltas uz jaunām telpām. Tā jau pāris mēnešus labiekārtotās un ērti pieejamās telpās darbojas Rendas pagasta bibliotēka, kas pārcelta uz Rendas pagasta pārvaldes ēku. Novadnieka E. Vīgnera piemiņas lietas savā gādībā pārņēmis Kuldīgas novada muzejs.

Savukārt viena no Kurmāles pagasta bibliotēkām – Priedaines bibliotēka – no septembra gaida savus lasītājus “Bangās”-2, kur iedzīvotājiem pieejami arī pagasta sociālā darbinieka pakalpojumi un notiek tikšanās ar pagasta pārvaldi. Priedaines bibliotēka atvērta divas reizes nedēļā: otrdienās 9.00–19.00, tādējādi dodot iespēju bibliotēkas pakalpojumus izmantot arī vakarpusē, un piektdienās 9.00–18.00. Taču grāmatu apmaiņa, iepriekš par to vienojoties ar bibliotekāri, būs iespējama arī citā laikā, kā arī tiks nodrošināta grāmatu piegāde mājās reizi mēnesī tiem lasītājiem, kuriem piekļuve bibliotēkai veselības stāvokļa vai cita iemesla dēļ ir apgrūtināta.

Priedaines bibliotēka piedāvā jaunākās grāmatas un presi, kā arī iespēju izmantot e-pakalpojumus, datoru un internetu. Tāpat laipni gaidītas iedzīvotāju interešu grupas, lai izmantotu bibliotēkas mājīgās telpas tikšanās reizēm, apspriedēm vai rokdarbu nodarbībām. Lai pieteiktu savu adresi izdevumu piegādei mājās, iegūtu autorizācijas datus bibliotēkas datubāzu un 3td e-grāmatu bibliotēkas lietošanai vai noskaidrotu jebkuru jūs interesējošu jautājumu saistībā ar bibliotēkas pakalpojumiem, lūgums zvanīt 27886267 vai rakstīt e-pastā Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav