Aicina piedalīties darbnīcās un apgūt cieņpilnu komunikāciju

DARBNĪCAS

Sabiedrībā pēdējo gadu notikumu kontekstā palielinās neiecietība savstarpējā komunikācijā, kas atstāj sekas uz bērnu emocionālo attīstību un ilgtermiņā arī uz spēju uzturēt mieru ģimenē un valstī. Neiecietību visbiežāk rada nepietiekami attīstīta emocionālā inteliģence, prasme pārvaldīt stresu un veidot cieņpilnu komunikāciju. Tāpēc aicinām PIEAUGUŠOS, īpaši tos, kuriem ir bērni līdz 18 gadu vecumam, vairāku nodarbību ciklā apgūt nepieciešamās prasmes stresa pārvaldīšanā un cieņpilnā komunikācijā, lai uzlabotu savu un savas ģimenes dzīves kvalitāti.

Projektā “Emocionāli vesels Kuldīgas novadā” ar Kuldīgas novada pašvaldības finansiālu atbalstu tiek piedāvātas darbnīcas cieņpilnas komunikācijas un stresa pārvaldības prasmju apguvei. Darbnīcas paredzētas ikvienam pieaugušajam, bet priekšroka vecākiem, kuriem ir nepilngadīgi bērni.

Darbnīcu tēmas:

  • augustā: Cilvēka iedzimtās īpašības: kā ķermenis, prāts un jūtas sadarbojas?
  • augustā: Emocionālā inteliģence. Jūtu būtība, funkcijas, jēga.
  • septembrī: Elpošanas nozīme jūtu pārvaldīšanas procesā.
  • oktobrī: Ķermeņa inteliģence. Auguma apzinātība. Mindfulness.
  • oktobrī: Kvalitatīva komunikācija un ķermeņa inteliģence.
  • oktobrī: Ķermeņa inteliģence. Apzināti un pilnvērtīgi pieskārieni.

Pieteikšanās pa t. 29474677 vai e-pastā Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. līdz 10. augustam visām vai kādai no darbnīcām. Darbnīcas notiks Alsungā plkst. 18:00 - 21:00. Dalība darbnīcas ir bezmaksas.

Norise:

  • Projekta sākumā 15. augustā paredzēta darbnīca plašākai auditorijai, dodot pamatizpratni un prasmes sevis izpratnē, stresa pārvaldīšanā un cieņpilnas komunikācijas veidošanā.
  • Tai sekos 5 darbnīcas, kas dos iespēju to apmeklētājiem iedziļināties un pilnveidot prasmes sevis izpratnei, stresa pārvarēšanai, un cieņilnai komunikācijai. Ir iespēja apmeklēt visas darbnīcas vai atsevišķas sev interesējošās.
  • Tā kā ne visiem cilvēkiem ir pietiekams vienāds laiks, lai iemācītos pārvaldīt stresu un apgūtu cieņpilnas komunikācijas pamatus, pēc nepieciešamības dalībiekiem tiks piedāvātas individuālas konsultācijas.

Sīkāka informācija: Daiga Kalniņa, biedrības “Alsungas viedais ciems” valdes priekšsēdētāja, t. 29474677, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav