Uzbūvēti pirmie rotaļlaukumi, darbi turpinās

ROTAĻU LAUKUMI
Foto: Lāsma Reimane

Aktīvi norisinoties būvdarbiem rotaļu laukumu atjaunošanā Kuldīgā un pagastos, divos laukumiņos – Kuldīgā, Virkas ielā 31 un Priedainē – darbi praktiski jau noslēgušies, bet vēl divās vietās – Mucenieku ielā 30A un Liepājas ielā 54C – darbi vēl turpinās. Plānots, ka tuvākajā laikā darbus  uzsāks arī Turlavā, Padurē, kā arī Putnudārza teritorijā, starp Rožu un Saules ielu. 

Visos rotaļu laukumos uzstādīs rotaļu iekārtas, kā arī labiekārtos teritorijas, novietojot soliņus un atkritumu urnas. Pie rotaļu laukumiem Priedainē un Turlavā, kā arī Kuldīgā, Rožu un Saules un Liepājas ielā 54c ierīkos arī apstādījumus.

Ierīkotajā Virkas ielas rotaļu laukumā izvietoti kāpelēšanas rīki ar slīdkalniņu, šūpoles, kas piemērotas dažādu vecumu bērniem, kā arī izbūvēts betona bruģakmens basketbola laukums. Labiekārtojot teritoriju, ierīkoti arī soliņi, grants taciņas un atkritumu urnas. Basketbola laukumu būvēs arī pie rotaļu laukuma Mucenieku ielā 30A.

Savukārt Priedainē ierīkots multifunkcionāls rotaļu komplekss ar dažādiem kāpelēšanas, balansēšanas elementiem un slidkalniņu, kā arī rotaļu iekārtas mazākiem bērniem un šūpoles.

Kopumā atbilstoši 30. augustā parakstītajam būvdarbu līgumam taps septiņi rotaļu laukumi – četri Kuldīgā, bet trīs – novada pagastos. Laukumiņus būvē SIA “AB Būvniecība”, projekta autors ir SIA “Fixman”, bet būvuzraudzību nodrošina SIA “Būves un būvsistēmas”. Kopumā rotaļu laukumu atjaunošana izmaksās 561 tūkstoti eiro, ieskaitot PVN.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Liene

    Skaisti izskatās bērnu laukumiņš Priedainē,jqutajums tikai kad viņu atklās mazajiem apmeklētājiem?

    12.11.2021 19:19:06