Alsungā norisināsies tradicionālie Miķeļsvētki

Foto: Ričards Sotaks
No 24. līdz 26.septembrim Alsungā norisināsies tradicionālie Miķeļsvētki, piedāvājot muzikālus priekšnesumus, tirgus lustes, teātra izrādes, izstādes un balli.

Svētki sāksies piektdienas pievakarē, plkst. 17.00, kad Alsungas skolas pagalmā muzicēs mūzikas skolas audzēkņi, bet nedaudz vēlāk, plkst. 19.00, kultūras namā ar koncertu viesosies Antra Stafecka un Atis Ieviņš. 

Sestdienas rīts sāksies agri ar makšķerēšanas sacensībām Alsungas ezerā. Brokastlaikā Alsungu pieskandinās suitu muzikanti, bet no 10.00 pils pagalmā sāksies tirgus lustes, andelēšanās, dziedāšana, spēlēšana un citi kumēdiņi. Pēcpusdienā ar izrādi "Dūdene zina" viesosies kaimiņpagasta Ēdoles amatieru teātris (režisore Edīte Krasnopa). Vēlāk muzicēs "Stiprās sievas", skanēs ģitāras, bet saulrietā pili ieskaus gaismas un skaņas.

Dienas izskaņā 22.00 norisināsies balle ar grupu "Bruģis".

Visas sestdienas garumā un arī svētdien pie "Rijas" varēs apskatīt tērpu un trauku izstādi, bet pilī sestdien varēs apskatīt ābolu izstādi un saņemt Ligitas Rezgales ieteikumus un padomus augļkopībā, kā arī iegādāties stādus.

Svētdien pie kultūras nama gaidāma iknedēļas suitu ielu tirdzniecība ar dažādiem labumiem.

Vēršam uzmanību, ka uz diviem pasākumiem - Antras Stafeckas un Ata Ieviņa koncertu un balli - iegādājamas ieejas biļetes un nepieciešams sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts.

Lai mums izdodas svētki!