Ēdolē un Padurē notiks Zemessardzes 45. nodrošinājuma bataljona mācības

edole
Foto no Zemessardzes 4.Kurzemes brigādes arhīva

Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes vienībās turpinās militārās apmācības process, pielāgojot katram uzdevumam un apmācībai valstī noteiktos drošības pasākumus.

Lai uzturētu un turpinātu attīstīt Zemessardzes 45. kaujas nodrošinājuma bataljona kaujas spējas, no 9. līdz 11. jūlijam Kuldīgas novada Ēdolē un Padurē norisināsies bataljona zemessargu apmācība.

Apmācība notiks ar Kuldīgas novada domi saskaņotās teritorijās.

Mācības norisināsies, ņemot vērā valstī noteiktās Covid-19 izplatības ierobežošanas prasības.

Iedzīvotāju ievērībai!

Iedzīvotāji tiek aicināti neuztraukties, redzot karavīru un zemessargu pārvietošanos ārpus militārajiem poligoniem un ar sapratni izturēties pret Zemessardzes aktivitātēm.

Bruņotie spēki atgādina, ka mācībās ārpus poligona tiek izmantota tikai mācību munīcija un kaujas imitācijas līdzekļi. Tie rada troksni, bet neapdraud veselību un dzīvību. 

Zemessardze – tā ir iespēja ikvienam Latvijas pilsonim saliedētā komandā ne tikai apgūt militārās pamatiemaņas, bet arī iegūt noderīgas zināšanas un prasmes, kas nepieciešamas, lai krīzes situācijā aizsargātu savu ģimeni un aizstāvētu Latviju. Zemessardzē nešķiro pēc tautības, izglītības, specialitātes vai pieredzes. Kandidātam ir jābūt Latvijas pilsonim no 18 līdz 55 gadiem ar valsts valodas zināšanām vismaz vidējā (B1) līmenī, bez kriminālās sodāmības, ar atbilstošu veselības stāvokli un fizisko sagatavotību. Pieteikuma iesniegšanai kandidātam jāsazinās ar dzīves vai studiju vietai tuvāko Zemessardzes vienību, zvanot uz tālruņa numuru 1811, rakstot uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai personīgi ierodoties vienībā. Uzzini vairāk tīmekļvietnē www.zs.mil.lv!

Būt gatavam rītdienai nozīmē visu uzsākt šodien. Esi savas zemes sargs – stājies Zemessardzē!

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav