Priedainē plānots uzlabot ielu segumu un ierīkot modernu rotaļu laukumu

rotalu laukums
Vizualizācija.

Kurmāles pagasta Priedainē šogad plāno vairākus apjomīgus darbus – veikt dubultās virsmas apstrādi Rūpnīcas un Dārzu ceļam, uzstādīt jaunu bērnu rotaļlaukumu, bet SIA “Kuldīgas siltumtīkli” veiks siltumtrases atjaunošanas darbus.

Dubultās virsmas apstrāde Rūpnīcas ceļa posmā no Liepu ceļa līdz Krauļu sāksies brīdī, kad gaisa temperatūra būs atbilstoša. Savukārt posmā no Krauļu ceļa līdz Dārzu ceļam, lai veiktu seguma uzlabošanu, jāgaida, kad noslēgsies projekta dokumentācijas izstrādes process. Kurmāles pagasta pārvaldes vadītāja Dace Gūtmane cer, ka abus posmus izdosies sakārtot šīs būvniecības sezonas laikā.

Lai iepriecinātu pašus mazākos Priedaines iedzīvotājus, šogad pie daudzdzīvokļu mājām “Priedes” taps moderns bērnu rotaļu laukums. Tas izskata un rotaļu rīku ziņā būs līdzīgs tiem, kādi ir uzstādīti Kuldīgas dzīvojamajos rajonos. Jaunajā rotaļu laukumiņā būs divu veidu šūpoles, kā arī rotaļu komplekss mazākiem bērniem un rotaļu komplekss lielākiem bērniem līdz divpadsmit gadiem, kas sastāv no diviem rotaļu tornīšiem, kustīga tiltiņa, slīdkalniņa, spēļu sieniņām un kāpelēšanas rīkiem.

priedaines vizualizacija rotallaukums 2021 r

Tikmēr SIA “Kuldīgas siltumtīkli” Priedainē šogad plāno veikt jaunu galveno siltumtrašu izbūvi un atzaru nomaiņu, kas samazinās siltuma zudumu un nodrošinās kvalitatīvāku siltuma piegādi.

Kurmāles pagasta pārvaldes vadītāja Dace Gūtmane lūdz Priedaines ciema iedzīvotājus paciest neērtības būvniecības procesu laikā un izsaka cerību, ka gala rezultāts būs tā vērts – kāds stūrītis Latvijas atkal būs sakopts.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav