Kuldīgas novadā pārbūvēs Rumbas pagasta pārvaldes ēku

mezvalde
Foto: Kārlis Komarovskis

 

14. aprīlī Kuldīgas novada pašvaldība parakstīja līgumus par būvdarbu, būvuzraudzības un autoruzraudzības veikšanu  projekta Nr. 4.2.2.0/20/I/014 “Administratīvās ēkas “Atvasītes” pārbūve energoefektivitātes uzlabošanai Mežvaldē, Rumbas pagastā” ietvaros.

Saskaņā ar iepirkuma rezultātiem būvdarbus veiks būvuzņēmums SIA “Nejss” par kopējo summu 358 361,39 EUR neskaitot PVN. Būvuzraudzību nodrošinās IK “FM grupa”, savukārt autoruzraudzību – būvprojekta izstrādātāji SIA “Baltex Group”. Būvdarbus plānots pabeigt sešu mēnešu laikā.

Ēkā darbojas Rumbas pagasta pārvalde, atrodas bibliotēka, pieņem sociālais darbinieks, kā arī darbojas doktorāts, kurā savus pacientus pieņem Dr. Gita Cakule.

Pagasta pārvaldes vadītāja Lija Šēle pastāstīja, ka ēka un ar to saistītā siltumtrase būvēta 1976. gadā. Ēkai vairākkārt labots jumts, taču tik un tā ēkā iekļūst ūdens. Bojātas arī ēkas sienas un pamati. Siltumtrases bojājuma dēļ puse ēkas palikusi bez siltumapgādes.

Īstenojot šo projektu, pārbūvēs gan ēku, gan inženierkomunikācijas, lai uzlabotu ēkas energoefektivitāti, samazinātu enerģijas patēriņu un attiecīgi pašvaldības izdevumus par siltumapgādi.

Projekta kopējās izmaksas ir 419 687,71 EUR. Izmaksas tiks segtas no Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF), valsts budžeta dotācijas un Kuldīgas novada pašvaldības līdzekļiem. ERAF finansējums veido 235 000 EUR.

Laikā, kamēr ēku remontēs pagasta pārvaldes lietvede, sociālais darbinieks un bibliotēka atradīsies agrākajās veikala telpās Mežvaldē, Maņģenes ielā 10-1, bet pagasta pārvaldes vadītāja un kultūras darbiniece strādās Ventas ciemā, brīvā laika pavadīšanas centrā “Bukaiši”. Tālruņi saziņai paliek nemainīgi.

Doktorāts līdzšinējās telpās turpinās darboties līdz aprīļa beigām, bet vēlāk pārbūves laikā pacientiem būs jādodas uz Planīcas ielu 4, Kuldīgā, kur Dr. Cakulei ir ģimenes ārsta prakse.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav