Rendā izbūvēts gājēju celiņš un uzlabots apgaismojums

renda
Foto: Kristīne Kuzmina

Novembra izskaņā Rendas pagasta pārvalde iepriecinājusi iedzīvotājus ar centrā izbūvētu gājēju celiņu un diviem jauniem gaismekļiem.

No bruģakmens, kas iegūts no iepriekšējā Jelgavas ielas seguma, rendeniekiem izveidots jauns celiņš. Pārvaldes darbinieki devās uz Kuldīgu un saviem spēkiem atveda Jelgavas ielā pieejamo bruģakmeni. Šo iespēju izmantoja vairākas citas pagastu pārvaldes.

Kopumā SIA “Kuldīgas komunālie pakalpojumi”, kas veica šos darbus, sakārtoja 200 kvadrātmetrus lielu teritoriju Rendas centrā. Darbu gaitā tika izrakti vairāki lieli akmeņi, ko izmantoja blakus esošo apstādījumu veidošanā. Blakus celiņam ierīkotas vairākas rožu dobes. Kopējās izmaksas sastādīja aptuveni 15 tūkstošus eiro.

Rendas pagasta pārvaldes vadītāja Kristīne Kuzmina stāsta, ka 2020. gadā paveikts daudz: “Šogad sakārtojām Ogupurva ceļu, noņēmām apaugumu Rimzātu un Cērpu ceļiem, nedaudz pagarinājām basketbola laukumu un pie tā uzstādījām laternu, lai jaunieši arī vakaros varētu spēlēt. Lielākais mūsu uzsvars šogad bija uz ceļu uzlabošanu.”

Renda pagarinatais basketbola laukums