Snēpelē gaidāms vēl nebijis pasākums

zeberina

Piektdien, 28. augustā, plkst. 21.00 Snēpeles muižā notiks vēl nepieredzēts multimediāls pasākums, kas būs veltīts mākslinieka Indriķa Zeberiņa jubilejai.

Senais Snēpeles muižās parks šai vakarā piedzīvos vēl nebijušas gaismas instalācijas un videoprojekcijas, kas atspoguļos mākslinieka daiļradi un, izmantojot modernās tehnoloģijas, stāstīs par viņa dzīvi un darbu. Romantiski Zeberiņa pasaku stūrīši, kur klausīties Zeberiņa pasakas, videoprojekcijas ar mākslinieka darbiem uz senās muižas fasādes, izgaismoti koki un parka zālāji, Gobo diapozitīvos izmantojot mākslinieka zīmējumus, jo, kā zināms, Indriķis Zeberiņš bija brīnišķīgs gleznotājs, viens no izcilākajiem grafiķiem, asprātīgs karikatūrists un talantīgs “Ex libris” meistars.

Apmeklētāju apskatei būs pieejama Snēpeles muiža un audēju darbnīca. Jaunā veidolā ieraudzīsim I. Zeberiņa piemiņas istabu, kas tagad jau papildināta ar jaunu ekspozīciju un dažādām interesantām spēlēm lieliem un maziem.

Šai pašā dienā plkst. 19.00 Snēpeles muižā norisināsies I. Zeberiņa radu tikšanās.

Pasākuma laikā aicinām apmeklētājus būt piesardzīgiem, ievērot divu metru distanci un citus drošības pasākumus, kā arī sekot līdzi pasākuma vietā uzstādītajām norādēm!

Ieeja pasākumā – bez maksas.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav