“Peldam Vilgālē” pulcē rekordskaitu ar dalībniekiem

Foto: Luīze Bādere

18. jūlijā Vilgāles ezerā piekto reizi norisinājās peldēšanas sacensības – “Peldam Vilgālē”. Šogad dalībnieku skaits sasniedza rekordu - 67 peldētāji, kuri uzrādīja augstvērtīgus rezultātus.

Dalībniekiem bija iespēja savu meistarību pierādīt 72 un 400 metru peldējumos, 881 metra izaicinājuma peldējumā un 2,5 kilometru distancē.

Pērnajos gados liela interese bija bērnu peldējumos, taču kupls skaits izmēģināja spēkus arī 400, 881 metra un sarežģītākajā, 2,5 kilometru peldējumā.

Galvenajā distancē, kurā sportistiem bija jāpeld apkārt Vilgāles ezera saliņai, piedalījās 22 entuziasti. Šogad “Peldam Vilgālē” startēja arī sportisti no Lietuvas, kā arī dažādām Latvijas pilsētām – Ventspils, Liepājas, Jelgavas, Rīgas, Saldus un citām.

Dalībnieki sasniedza augstvērtīgus rezultātus. 2,5 kilometru peldējumā ar laiku 26 minūtes un 50 sekundes visātrākais izrādījās Mihails Sudakovs no Rīgas, bet sieviešu konkurencē Elizabete Ozola no Stopiņu novada distanci nopeldēja 28 minūtes un četrās sekundēs.  

881 metra izaicinājuma distancē ātrākais bija Dominiks Vašis no Šauļiem (10 minūtes un 19 sekundes), bet sieviešu ieskaitē Inese Ozola no Kuldīgas (13 minūtes un 51 sekunde). Turpretim 400 metru peldējumā vislabāko rezultātu uzstādīja Dominiks Vašis (piecas minūtes un viena sekunde), bet dāmu ieskaitē meistarīgākā šajā distancē bija Inga Gedroviča no Jelgavas (sešas minūtes un 24 sekundes).

Pēcāk Kurmāles pagasta pārvaldes vadītāja Dace Gūtmane visiem dalībniekiem pasniedza piemiņas diplomus, bet godalgotajiem – kausus, diplomus un auduma maisiņus ar sacensību tematiku. 

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav