Divkārtu virsmas apstrāde vairākos lauku ceļu posmos

dubulta virsma
Foto: Ričards Sotaks

Pēdējos divos gados pašvaldība īpašu uzmanību pievērsusi lauku ceļu sakārtošanai Kuldīgas novada pagastos. Papildu valsts budžeta līdzekļiem, kas domāti ceļu uzturēšanai, pašvaldība jau otro gadu budžetā paredzējusi papildus naudu, lai katrā no pagastiem var atjaunot vairākus kilometrus ceļu vairāk. Pagastiem piešķirtā nauda atkarīga no ceļu kopgaruma. To, kuri ceļi jālabo pirmkārt, izvērtē pagastu pārvalžu vadītāji kopā ar pašvaldības ceļu speciālistu. 

Šajā pavasarī, sakārtojot grantētos ceļus, vairākos to posmos veikta divkārtu virsmas apstrāde, kas mazina putekļu veidošanos un būtiski uzlabo ceļa stāvokli. Tāpat vairākos posmos, kur ieklāts asfalts, kas savu nokalpojis, lai uzlabotu ceļa stāvokli, izmantota vienkārtas virsmas apstrādes metode.

Rumbas pagastā divkārtu virsmas apstrāde veikta Ciema un Riežupes ielā, ceļu kopējām garumam sastādot 238 metrus. Padures pagastā nedaudz vairāk kā 800 metru garumā ar vienkārtas virsmas apstrādi asfalta seguma ceļš uzlabots posmā Ābeļnieki-Ķimale-Beltu kapi, kā arī 300 metru garumā – Skolas ceļš.  

Tikmēr Kabiles pagastā gandrīz 200 metrus ar vienkārtas virsmas apstrādi uzlabo Piena ceļa posmu, bet nedaudz virs 700 metru garumā Piena ceļa grantēto posmu uzlabos, veicot divkārtu virsmas apstrādi.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav