Pelču pils parkā – autoizstāde un balle ar firstu Līvenu

balle
Foto: Pelču pagasta pārvaldes arhīvs

Šajā sestdienā, 18. augustā, Kuldīgas novada Pelču pils parkā visas dienas garumā norisināsies dažādi pasākumi. Dienas pirmajā pusē interesenti varēs aplūkot auto izstādi un piedalīties vērtēšanā, bet vakarā firsts Līvens aicinās atgriezties laikā.

Auto izstādē no 13.00 līdz 18.00 pulcēsies auto entuziasti. Ikvienam interesentam būs iespēja aplūkot auto, nobalsot par skaistāko auto salonu vai virsbūvi. Žūrija izvērtēs tīrāko un koptāko auto. Auto īpašnieki sacentīsies arī par skaļākās audiosistēmas un zemākā auto titulu. Pasākuma laikā skatītāji tiks iesaistīti arī dažādās aktivitātēs.

Savukārt no 20.00 vakarā līdz 01.00 naktī firsts Līvens un viņa istabmeita aicinās uz Pelču pils parka balli “Firsts Fon Līvens laika ceļojumā”.

Pasākumā uzstāsies Vārmes amatierteātris ar izrādi “Šneideriene”, muzikāli priecēs grupa “Rumbas kvartets”. Apmeklētāji būs aicināti bildēties foto stūrītī senos tērpos. Pasākumā būs izstādīta Fon Līvena portretu izstāde. Apmeklētājus pārsteigs ugunšovs; ikviens būs aicināts piedalīties loterijā “Baroneses krelles”, kur galvenajā balvā – dāvanu karte ceļojumam.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav