Notiks sacensības “Peldam Vilgālē”

laipa
Foto: Inga Bērziņa

21. jūlijā 14.00 Kuldīgas novada Kurmāles pagasta Vilgāles ezerā notiks tradicionālās peldēšanas sacensības atklātā ūdenī “Peldam Vilgālē”.

Sacensībās aicināti piedalīties visi peldēšanas entuziasti. Tās norisināsies divās klasēs – tautas klasē (80 m, 400 m) un sporta klasē (2,5 km). Distanci dalībnieks drīkst veikt jebkurā peldēšanas stilā un tērpā. Peldēšanas palīglīdzekļus izmantot nav atļauts. Sacensību galvenā tiesneša lomā būs Dzintra Freimane.

Sacensību mērķis ir nostiprināt drošas peldēšanas prasmes, veicināt godīgu sacensību garu un savu spēju apzināšanos, kā arī attīstīt un popularizēt peldēšanas tradīcijas Vilgāles ezerā.

Sacensību organizatori aicina sacensībām pieteikties iepriekš, līdz 20. jūlijam nosūtot pa e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., norādot vārdu un uzvārdu, novadu un vecumu. Pieteikties sacensībām varēs arī pasākuma norises dienā no 12.30 līdz 13.30. Sacensību oficiālā atklāšana sāksies 14.00, bet sacensības – 14.15; 17.00 izskanēs koncerts, un sacensību dalībnieki varēs nobaudīt vakariņas, savukārt 18.00 notiks apbalvošana.

Sacensības organizē Kurmāles pagasta pārvalde sadarbībā ar Kuldīgas novada sporta skolu.

Aicinām visus uz Vilgāli!

SACENSĪBU NOLIKUMS

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav