Vārmes Sv.Miķeļa baznīcā notiks sestais labdarības koncerts „Torņu sasaukšanās”

Publicitātes foto

Sestdien, 21. maijā, plkst. 17:00 Vārmes Sv. Miķeļa baznīcā notiks labdarības koncerts “Torņu sasaukšanās” ar mērķi vākt ziedojumus baznīcas vēsturiskā torņa atjaunošanai. Koncertu rīko Vārmes pagasta pārvalde sadarbībā ar Vārmes Sv. Miķeļa baznīcas luterāņu draudzi.

Katru gadu šis koncerts ir kā piemiņa bijušajam draudzes priekšniekam Dainim Āboliņam, kura sapnis bija atjaunot Vārmes baznīcas torni tā sākotnējā izskatā.

Šī gada koncerta vadmotīvs ir “Mana dvēsele dzied”. Koncerta tēma “Dzīves prieks”. Šai koncertā tiks uzrunāti klausītāji par to, cik ļoti mums ir nepieciešamas garīgās vērtības, lai vienkārši gūtu dzīves prieku, prieku, kas dzimst mīlestībā, tīro prieku, kas nāk katram no mūsu sirds.

Šogad koncertā piedalīsies Skrundas kultūras nama sieviešu vokālais ansamblis "Romance", Jelgavas kultūras nama sieviešu vokālais ansamblis ”Guns", Kuldīgas kultūras centra kamerkoris "Rāte", Ādažu kultūras centra jauktais vokālais ansamblis "Mēs tikāmies martā", Vārmes jauktais vokālais ansamblis "Atbalss" un Paulu ģimene no Rīgas.

Pēc koncerta visi aicināti pie baznīcas izlikt svecītes, lai tās degtu baznīcas dārzā visu nakti un sniegtu liecību par to, ka Daiņa Āboliņa sapnis un pagasta ļaužu mērķis pamazām tiek piepildīts.

Vārmes Sv. Miķeļa baznīcas vēsturiskā torņa atjaunošanai ziedojumi tiek vākti īpašā ziedojuma kontā. Sīkākai informācijai visus atbalstītājus aicinām ieskatīties Vārmes pagasta mājaslapā: www.varme.lv vai zvanīt par zemāk norādīto tālruni.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav