VECPILSĒTAS IEDZĪVOTĀJI VĒL VAR PIETEIKTIES LOGU AKCIJAI

vecpilsetas logu akcija
Kuldīgas restaurācijas centra arhīva foto.

Vecpilsētas iedzīvotāji vēl līdz 3. jūlijam var pieteikties logu akcijai, lai sakārtotu savas mājas vai dzīvokļa logus.

Tā kā šogad pavasarī laika apstākļi bija labvēlīgi agrai restaurācijas sezonas uzsākšanai, tad akcijai šogad pieteicās vairāk kā 20 vecpilsētā dzīvojošas ģimenes, kuras šobrīd logu atjaunošanu jau drīz būs pabeigušas un tādēļ radusies iespēja aicināt papildus dalībniekus.  

Un tā Kuldīgas restaurācijas centrs atkal aicina Kuldīgas vecpilsētas ēku un dzīvokļu iedzīvotājus, īpašniekus un apsaimniekotājus sakārtot sava nama logus.

Ja Jūs vēlaties bez maksas sakārtot sava īpašuma logus, esiet laipni lūgti līdz 3. jūlijam pieteikties, sazinoties elektroniski vai piezvanot.

Centra darbinieki sazināsies ar katru, kurš būs pieteicies akcijai, personīgi, saskaņojot iespējas logu atjaunošanu veikt centra telpās Baznīcas ielā 30, iespējām noslēgt sadarbības līgumu, noskatīties filmu parpraktiski veicamajiem darbiem un uzdot sev interesējošos jautājumus.

Centra restauratori katram dalībniekam individuāli pastāstīs un praktiski parādīs kā un cik bieži jāveic logu rāmju apkope, stāstīs par krāsu toņu izvēli, krāsām un materiāliem, kuri būtu jālieto, lai logi ilgāk kalpotu. Iedzīvotāji paši varēs apgūt logu ieķitēšanu, jo vēsturiski Kuldīgā stikli nav bijuši stiprināti ar līstēm, šis vecpilsētai neatbilstošais paradums ieviests padomju laikos. Praktisko  darbu veikšanā iedzīvotājiem palīdzēs centra amatnieki.

Ievērojot lineļļas un katras krāsas kārtas žūšanas laiku un metodiku, darbs kopumā ilgst 1,5 mēnešus un prasa darbošanos 1-2 reizes nedēļā. Līdzīgi kā iepriekšējos gados, centrs būs atvērts akcijas dalībnieku vajadzībām arī pēc plkst. 17.00.

Kuldīgas novada pašvaldība šo iespēju atbalsta, piedāvājot izmantot darbu veikšanai nepieciešamos instrumentus, lineļļu rāmju gruntēšanai, ķiti un krāsas darbu paveikšanai bez maksas. Tādējādi šī būs reāla iespēja iedzīvotājiem pašiem bez maksas, izmantojot savu laiku un darbu, sakārtot sava nama logus.

Pieteikties un iegūt sīkāku informāciju var zvanot restauratoram Mihailam Sivuhinam pa tālr. 27020952 vai elektroniski sūtot e-pastu centra vadītājai uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav