AICINA VECPILSĒTAS IEDZĪVOTĀJUS SAKĀRTOT NAMU LOGUS

Kuldīgas restaurācijas centrs arī šogad aicina Kuldīgas vecpilsētas ēku un dzīvokļu iedzīvotājus, īpašniekus un apsaimniekotājus sakārtot sava nama logus.

Logus savā īpašumā ir iespējams sakārtot bez maksas.  Aicinām līdz 23. maijam pieteikt savu dalību Kuldīgas restaurācijas centrā Pils ielā 5 (iepretī muzejam) darba laikā vai zvanīt uz 29604434.

Piektdien, 30. maijā 15.00 Restaurācijas centrā, tiem iedzīvotājiem, kuri iepriekš būs pieteikušies, tiks rīkots praktisks pasākums „Logu regulārā apkope”, kura laikā restauratori stāstīs un praktiski rādīs iedzīvotājiem, kā un cik bieži jāveic logu rāmju apkope. Restaurators Jānis Mertens stāstīs par krāsu toņu izvēli, krāsām, kuras būtu jālieto, lai logi ilgāk kalpotu. Iedzīvotāji paši varēs apgūt logu ieķitēšanu, jo vēsturiski Kuldīgā stikli nav bijuši stiprināti ar līstēm, šis vecpilsētai neatbilstošais paradums ieviests padomju laikos. Praktisko darbu veikšanā iedzīvotājiem palīdzēs centra amatnieki.

Ar Kuldīgas novada Domes atbalstu būs pieejamas nepieciešamās lietas darbu veikšanai – instrumenti, lineļļa rāmju gruntēšanai, ķite un krāsu darbu materiāli. Tādējādi tiek piedāvāta iespēja iedzīvotājiem pašiem bez maksas, izmantojot savu laiku un darbu, sakārtot sava nama logus.

Pieteikties un iegūt sīkāku informāciju var zvanot Kuldīgas restaurācijas centra restauratoram/konsultantam Jānim Mertenam pa tālr. 29604434.

 

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav