Spēles

Gatavojoties dažādiem svētkiem, esam izveidojuši vairākas jautras un interesantas spēles ar Kuldīgas tematiku!

Spēle “Ludis”

Spēlē “Ludis” ikviens var kopā ar vilcieniņu Ludi doties virtuālā braucienā pa pilsētas ielām, palīdzot Ludim izvizināt pēc iespējas vairāk pasažieru.

Vilcieniņu Ludi, spēlējot spēli datorā, iespējams vadīt ar peli vai virzienu taustiņiem, savukārt mobilajās ierīcēs kustēties Ludim palīdzēs spēles laukuma malās iestrādātās bultiņas. Uzņemot pasažierus, Ludis kļūst arvien garāks un arī kustas nedaudz ātrāk. Ja pirmajā reizē neizdodas tik labi, cik cerēts, spēli var droši spēlēt atkārtoti.

Spēle “Lido zivis”

Spēle “Lido zivis” ļauj pārbaudīt veiklību, mēģinot ar īpašu zivju ķeramo grozu spēlei atvēlētajā laikā noķert pēc iespējas vairāk lidojošo zivju.

Gadu simtiem vimbas pavasaros dodas augšup pa Ventu, savā nārsta ceļā sastopot mutuļojošo Ventas rumbu – Eiropas platāko (249 m) ūdenskritumu. Pirms 300 gadiem hercoga Jēkaba laikā kuldīdznieki izdomāja unikālu zivju ķeršanas metodi – uz rumbas novietojot zivju ķeramos grozus. To dēļ Kuldīgu sāka dēvēt par pilsētu, kur zivis ķer gaisā. Zivis ceļojumā pavada arī tūrisma sezonu atklājošs palu šovs “Lido zivis Kuldīgā”, kas tiek rīkots aprīļa beigās un ir vienīgais šāda veida pasākums Latvijā.

SPĒLE “TRAKAIS ALEKŠUPĪTES SKRĒJIENS”

Spēlē “TRAKAIS ALEKŠUPĪTES SKRĒJIENS” ikviens aicināts izmēģināt spēkus virtuālā Alekšupītes skrējienā.

Ik gadu “Dzīrēs Kuldīgā” norisinās ekstrēmais Alekšupītes skrējiens un ūdens karnevāls. Ja nekad neesi sadūšojies tajos piedalīties, šī ir Tava iespēja – izmēģini savus spēkus virtuālajā Alekšupītes skrējienā! Par godu svētkiem kuldīdznieki izstrādājuši īpašu datorspēli, kas ļaus ikvienam izbaudīt Alekšupītes ekstrēmo pasākumu garšu.

 

< SKATĪT AKTUALITĀTES