Pasākumu kalendārs


Cikla “Džezs skan Kuldīgā” 3. koncerts Alise Kante (balss) un Āris Ozols (ģitāra) programmā “Rudens (ie)DVESMA”

18.09.2021. 18:00
Kuldīgas kultūras centrs, Raiņa iela 21, Kuldīga

18. septembrī 18.00 Kuldīgas kultūras centrā cikla “Džezs skan Kuldīgā” 3. koncerts Alise Kante (balss) un Āris Ozols (ģitāra) programmā  “Rudens (ie)DVESMA”

Septembris ir atnācis ar krāšņu rudens dvesmu. Smaržojošu, priecīgu, nedaudz skumju un melanholisku, bet noteikti -  iedvesmojošu… Arī koncerta māksliniekiem Alisei Kantei un Ārim Ozolam šis laiks saistās ar jaunu sākumu, kad pēc vasaras laiskajām un bezrūpīgajām dienām ievibrē enerģija, radošums, iedvesma jaunradei un mūzikai. Dabas greznums iet roku rokā ar skaņu krāsu piesātināto džeza mūzikas  paleti, ar kuru  abi mākslinieki vēlas dalīties ar klausītājiem.

Alise un Āris  kopā muzicē jau astoto gadu, ir saspēlējušies un runā vienotā mūzikas valodā, ko raksturo vieglums, gaišums, virtuozitāte, izsmalcināts skanējums un oriģinalitāte. Repertuārā iekļāvuši iecienītāko džeza klasiku svinga un bossa novas ritmos, pasaules hitu kaverversijas ar oriģinālu interpretāciju, kā arī savas oriģināldziesmas. Neatņemama priekšnesuma sastāvdaļa ir improvizācijas valoda, kas īpaši bagātina jebkuru uzstāšanos!

Pasākuma tips – zaļais (drošais). Ieeja koncertā no 12 gadu vecuma ar derīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas digitālo sertifikātu. Vietas pie galdiņiem. Biļetes Biļešu paradīze kasēs iepriekšpārdošanā līdz 16. septembrim 5,00 EUR, vēlāk 7,00 EUR

Afiša