Pasākumu kalendārs


“Skrien Latvija” 16. Kuldīgas pusmaratons

07.08.2021. 00:00
Kuldīgas pilsētas estrāde, Pētera iela, Kuldīga

7. augustā norisināsies “Skrien Latvija” 16. Kuldīgas pusmaratons, kas būs arī Latvijas čempionāts pusmaratonā.

Dalībnieki 7. augustā, šarmantajā Kuldīgā, varēs piedalīties piecu un desmit kilometru sacensībās, kā arī pusmaratonā. Sacensību organizatori rūpīgi sekos līdzi epidemioloģiskās prasībām un valstīm noteiktajiem ierobežojumiem, bet ir šobrīd plānoti vairāk starti un sacensības. Plānots ir arī bērnu skrējiens. Reģistrāciju bērnu sacensībām plānots atvērt 20. jūlijā, taču viss būs atkarīgs no epidemioloģiskiem noteikumiem.

Reģistrēšanās sacensībām tiks atvērta 6. jūlijā. Reģistrēšanās būs iespējama, apmeklējot saiti www.sportlat.lv, un aizpildot pieteikumu. Savukārt esošajiem “Skrien Latvija” abonementiem organizatori reģistrācijas kodus izsūtīs līdz 16. jūlijam. ?‍♂️?‍♀️
Viens no sacensību organizatoriem, Ivo Solomahins, aicina Kuldīgā meklēt skriešanas piedzīvojumus: “Kuldīgas pusmaratons ir ar senām tradīcijām un gadu laikā esam pierādījuši, ka tas ir augstākās klases pasākums, kurā sev interesanto atradīs ikviens sporta draugs – sākot no bērniem, beidzot ar profesionāliem skrējējiem. 7. augustā esat sirsnīgi gaidīti Kuldīgā.” ??
Plašāka informācija par sacensību norisi, nolikumu un dalības maksu atrodama www.sportlat.lv. Atzīmē 7. augustu kalendārā, un tiekamies Kuldīgā!
Sacensības organizē Kuldīgas novada dome, Kuldīgas novada sporta skola, Latvijas Vieglatlētikas savienība.