Pasākumu kalendārs
Distanču slēpju noma

24.02.2021. 10:00
A.Grundmaņa stadions, Īsā iela 4, Kuldīga

Atvērta distanču slēpju noma A. Grundmaņa stadionā, Īsajā ielā 4 un Kalna ielas sporta kompleksa pagalmā, Kalna ielā 6 (kur tās bezmaksas varēs saņemt seniori un daudzbērnu ģimenes, kuri ir 3+ kartes īpašnieki). 

Nomas punkts A. Grundmaņa stadionā darbojas no otrdienas līdz svētdienai no plkst. 10.00 līdz plkst. 20.00. Tālrunis rezervācijai - 26337353.  Kalna ielas slēpju izsniegšanas punkts – no otrdienas līdz svētdienai (ieskaitot) no plkst. 9.00 līdz plkst. 20.00. Tālrunis rezervācijai - 27311903. Straujo laikapstākļu izmaiņu dēļ pierakstīties un rezervēt savu slēpju pāri var tikai konkrētajā dienā, zvanot uz  tālruni. Ierodoties pēc slēpēm, ir obligāti jālieto mutes un deguna aizsegs, līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments, jāaizpilda anketa un ar savu parakstu būs jāapliecina, ka inventārs netiks bojāts, par kura tīšu bojāšana būs jāšķiras no soda nauda – par salauztām slēpēm 100 EUR, bet par bojātām nūjām vai slidzābakiem – 50 EUR.

Izveidotas pagaidu trases paredzētas lēnai, mierīgai ziemas prieku baudīšanai, nevis profesionālu sportistu aktivitātēm. Trases slēpošanai paredzētas Mežvaldē, pļavā pie Vilkaču ceļa (aptuveni 1,1 kilometra garumā), Kuldīgā aiz “Siljas” - Siltumnīcu ielas galā (aptuveni 2,1 kilometru garumā) un Kuldīgā starp Jāņkalna kapiem un Zaļajām dzirnavām (aptuveni 700 metru garumā). Tāpat slēpošanai piemēroti daudzi meža celiņi gan Maņģenes mežos, gan Padures pusē. Iesācēji savas prasmes var slīpēt, slēpojot apkārt A. Grundmaņa stadionam (400 metrus).