Pasākumu kalendārs
Dizaina filmu festivāls. Polaroīda fotogrāfiju emulsijas apstrādes darbnīca. Patriks Baunovs

07.08.2020. 19:00
Kuldīgas jauniešu māja, Jelgavas iela 26, Kuldīga

DARBNĪCA. Polaroid Emulsion Lift Workshop, Patrice Baunov

Fotogrāfs Patriks Baunovs vadīs "Polaroīda fotogrāfiju emulsijas apstrādes darbnīcu", kurā varēs apgūt, kā uzņemt attēlus ar Polaroid 600 fotokameru, apgūt eksperimentālās fotogrāfijas tehnikas ar emulsijas pacelšanu uz akvareļa papīra, kas pielāgojamas polaroīda medijam un sniedz gandrīz tūlītējus rezultātus.

Patriks Baunovs (Patrice Baunov) ir 1988. gadā dzimis mākslinieks-amatieris no Berlīnes. Studējis antropoloģiju vairākās Eiropas pilsētās, t.sk. Freie Universität Berlin, Goethe-Universität Frankfurt un University Institute of Lisbon. Aizrāvies ar analogo fotogrāfiju, pievienojoties fotogrāfu kolektīvam Lomography Deutschland, kurā nodarbojies ar vizuālo antropoloģiju. Savā praksē daudz strādā ar notecējuša termiņa krāsu filmām no Vācijas Demokrātiskās Republikas laika, kā arī dažādiem eksperimentiem laboratorijā ar krāsu emulsijas manipulācijām.

Dalībnieki var ierasties ar saviem Polaroid fotoaparātiem, izmantot vienu no darbnīcā pieejamām kamerām vai nākt ar savu digitāli sagatavoto failu tālrunī, lai apstrādātu ar PoloLab. Filmas būs pieejamas darbnīcā.

Dalībnieku skaits ierobežots. Lai pieteiktos, aizpildiet anketu  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSemqoqhjVfXPFtNhnEPanquBnY-GQ5jbS7ekBXZMxwpTEr0hw/viewform

Ieeja: bezmaksas
Vieta: Kuldīgas Jauniešu māja, Jelgavas iela 26, Kuldīga