Pasākumu kalendārs
K. Davidova piemiņas koncerts

04.03.2020. 16:00
Kuldīgas Mākslas nams, 1905. gada iela 6, Kuldīga

Trešdien, 4. martā, plkst. 16.00  Kuldīgas Mākslas nama izstāžu zālē notiks K. Davidova piemiņas koncerts. Koncertā piedalīsies E. Vīgnera Kuldīgas mūzikas skolas kamerorķestris, skolas audzēkņi un pedagogi, bet īpašs prieks par mūsu viesiem.

Pirms diviem gadiem K. Davidova konkursa grupā “Cerība” sevi pārliecinoši pieteica J. Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolas Anitas Rozes čella klases audzēknis Reinis Rudzītis. 2019. gada novembrī viņš kļuva par J. Sibeliusa (instrumentālistu) konkursa laureātu grupā “Jaunais talants”. Konkursā Somijā un arī koncertā Kuldīgā viņš muzicēs kopā ar koncertmeistari Eviju Auziņu.

Otrs jaunais čellists, divpadsmitgadīgais Adrians Kolčs, sevi pierādījis 2018. gadā Latvijas mūzikas skolu stīgu instrumentu audzēkņu valsts konkursā, iegūstot 3. vietu. Šogad Adrians izmēģinās savus spēkus K. Davidova čellistu konkursā aprīļa beigās. Adriana koncertmeistare ir Signe Rostoka. Koncerta programmā būs K. Davidova, J. Mediņa, J. S. Baha, V. A. Mocarta un citu komponistu skaņdarbi.