Pasākumu kalendārs
Spēle "Ielu labirints"

13.09.2019. 17:30
Kuldīgas jauniešu māja, Jelgavas iela 26, Kuldīga
 
Vari iedomāties, uz kuru Kuldīgas ielu norādītu fotogrāfija ar Kristapu Porziņģi? Vai varētu izdomāt, ka Eiropas Savienības karoga 12 zvaigznes norādītu uz māju Nr. 12? Zini tuvākos celiņus cauri sētām līdz priedītēm vai varbūt spēj ātri orientēties kartē un izplānot, kā tur nokļūt ātrāk? Šīs un citas līdz šim dzīvē uzkrātās iemaņas tev noderēs šajā spēlē.
Kā tā notiks?
Izveido komandu divu līdz trīs cilvēku sastāvā! Nāciet 13. septembrī 17.30 uz Kuldīgas jauniešu māju, kur mēs jūs sagaidīsim. 18.00 saņemsiet kodētas kartes, kurās būs paslēptas 12 adreses. Vispirms jums būs jāliek lietā prāts un jāizdomā, kuras adreses atjautības uzdevumu formā mēs esam norādījuši. Kad adreses būs zināmas, dosieties uz tām, lai ar telefonu nofotografētu konkrēto ēku. Taču tas viss nebūs tik vienkārši, papildus tam būs jāpilda arī dažādi uzdevumi, par kuriem saņemsiet papildu punktus. Nu, piemēram, būs jāspēj skaistai bildei pielabināt balodis vai jāatrod pirmais "golfs", uz kura fona jāuztaisa selfijs. To visu mēs jums ļausim darīt divas stundas, pēc tam gaidīsim jūs atpakaļ, lai saskaitītu punktus. Tikmēr jūs ar konkurentiem varēsiet izspriest spraigākos spēles mirkļus un piedzīvojumus. Tā, lūk, tik vienkārši, bet interesanti!
Ja esi gatavs piedalīties, piesaki komandu pa tālr. 20505791 vai 29811278.
  • Spēle bez vecuma ierobežojuma.
  • Līdzi jāņem mobilais telefons ar kameru un (ieteicams) interneta pieslēgumu.
  • Trasē var doties ar kājām, velosipēdu vai skrituļslidām, bet ne ar auto vai citiem motorizētiem pārvietošanās līdzekļiem.