Pasākumu kalendārs
Velofestivāls “Eiropa. Kuldīga. Domā zaļi!”

24.08.2019. 16:00
Kuldīga, Kuldīga

Gaidītais, par ikgadēju tradīciju kļuvušais, Kuldīgas Velosfetivāls jau pavisam drīz, 24.augustā, Kuldīgas estrādes parkā pulcēs aktīvā dzīvesveida cienītājus.
Šogad velofestivāla sākums paredzēts sestdien, no plkst. 16.00, kad ikviens aicināts ierasties estrādes parkā, lai saņemtu dalībnieka karti un dotos velobraucienos. Būs iespēja piedalīties divu garumu (13 un 25 km) dienas velo maršrutos pa Kuldīgas apkārtni, piestājot izglītojošās pieturās un nesteidzīgi baudot apkārtni. Nakts velo brauciena sākums arī plānots no estrādes parka, plkst. 22.00. Šogad tas solās būt īpaši spilgts un iespaidīgs. Kā jaunums, pēc dienas velo braucieniem, pārgājiens dabā bērniem kopā ar vides gidi Sniedzi Viši un velo pārgājiens ar dabas draugu un ornitologu Ritvaru Rekmani.

Pasākuma organizatori papildus velo braucieniem būs sagatavojuši ļoti daudzveidīgu programmu estrādes parkā, īpašu uzmanību pievēršot “zaļai domāšanai”. Būs iespēja iepazīties un uzzināt par atkritumu šķirošanu, to nozīmīgumu, kā taupīt resursus, par plastmasas otrreizējo pārstrādi, pašrocīgi piešķirt “otro dzīvi apģērbam” un citām aktualitātēm. Estrādes parkā darbosies sarunu pietura, kurā tiks runāts un diskutēts par dabai un cilvēkiem būtiskām tēmām. Paredzētas arī dažādas fiziskās aktivitātes bērniem un pieaugušajiem. Kvartāls bērniem būs piepildītas ar dabai draudzīgām, izglītojošām un aizraujošām izklaidēm un aktivitātēm.
Skatuves programmu nodrošinās DJ ar īpaši šim pasākumam izvēlētu mūzikas playlisti, kā arī mūziķes Helēna Kozlova un Katrīna Dimanta, muzikālās apvienības “My Radiant You” un “Laime pilnīga”.
Aktivitātēs estrādes parkā aicināti piedalīties ne tikai velo brauciena dalībnieki, bet ikviens interesents.

Līdz pat 24.augustam informēsim Jūs par pasākuma aktualitātēm www.velokuldiga.lv un Facebook @velokuldiga.
Nepalaid garām aizraujošāko pasākumu šīs vasaras izskaņā!

Reģistrācija Kuldīgas Velofestivālam jau ir atvērta: http://velokuldiga.lv/registracija-2019/

Lielākie pasākumi