Pasākumu kalendārs
Kuldīgas Jauniešu diena 2019

01.06.2019. 12:00
Kuldīgas pilsētas estrāde, Pētera iela, Kuldīga

1. jūnijā no plkst. 12.00 Kuldīgas estrādē un estrādes parkā norisināsies ikgadējā Kuldīgas Jauniešu diena, kurā gaidāmas gan jau tradicionālas, gan vēl nezināmas un aizraujošas aktivitātes.

Plkst. 12.00 Kuldīgas skeitparkā tiks atklātas ikgadējās Ekstrēmās sporta sacensības “Kuldīga Open 2019”, kurās pulcēsies PRO un amatieri BMX, INLINE SCOOTER, SKATEBOARD grupās. Sacensībās būs skatāmi vēl neredzēti triki sportistu izpildījumā.

Plkst. 13.00 Kuldīgas estrādē tiks atklāts 1. Mūsdienu deju un kustību festivāls Kuldīgā, kurā aicinātas piedalīties mūsdienu deju grupas no visas Latvijas. Pieteikties var aizpildot pieteikuma anketu ej.uz/dejokuldiga,

No plkst. 13.00 tikšanās ar personībām. Šajā gadā Kuldīgā viesosies un būs iespēja satikt mūziķi Reiku no grupas “OLAS” un bokseri Kristapu Zuti. Viņi stāstīs par to, kā kļuvuši populāri, kāpēc izvēlējušies šādu profesiju un atbildēs uz jauniešiem interesējošiem jautājumiem.

Kuldīgas Jauniešu dienā darbosies arī Escape Room “Mazā princese”  (iepriekšēja pieteikšanās), kā arī būs pieejams LAZERTAG, dažādi konkursi un aktivitātes. Tiekamies!

Nolikums “Mūsdienu deju un kustību festivālam Kuldīgā”:

HTTP://KULDIGASBJC.LV/ASSETS/UPLOADS/MUSDIENU-DEJU-UN-KUSTIBU-FESTIVALS-KULDIGA-NOLIKUMS.PDF

Pieteikšanās: ej.uz/dejokuldiga

Nolikums ekstrēmām sporta sacensībām “Kuldīga Open 2019”:

HTTP://KULDIGASBJC.LV/ASSETS/UPLOADS/KULDIGAOPEN2019.PDF

Pieteikšanās: ej.uz/kuldigaopen

AFIŠA - JAUNIEŠU DIENA 2019

AFIŠA - DEJO KULDĪGA 2019

AFIŠA - KULDĪGA OPEN 2019