Pasākumu kalendārs


Tradicionālie suitu pavasara svētki - Suitu Lebediks

28.05.2022. 11:00
Alsunga

AFISA Lebediks

AFISA VPDK Suiti jubileja

 Sestdien, 28. maijā, Alsungā visas dienas garumā norisināsies tradicionālie suitu pavasara svētki “Suitu Lebediks”. Šī tradīcija ir salīdzinoši jauna – maija pēdējā nedēļas nogalē “Suitu Lebediku” Alsungā svin kopš 2010. gadā. “Suitu Lebediks” iezīmē aktīvās tūrisma sezonas sākumu un skaļi visiem pauž, ka Alsunga ir gatava viesu uzņemšanai.

No 11.00 durvis apmeklētājiem vērs Alsungas pils, kur būs skatāmi 20. gadsimta pirmās puses romantisko tekstīliju izšuvumi ar mēļi zilo pavedienu. Visus tekstīliju izšuvumus apskatei nodevuši Alsungas iedzīvotāji.

No 12.00 pils pagalmā darbosies dažādas radošās darbnīcas, kurās savu roku varēs pielikt kā lieli, tā arī mazi pasākuma dalībnieki. 13.30 muzikālajā pauzē sirdis un ausis priecēs Edgars Jānis Kārkliņš un Māris Kupčs ar saksofonu un ģitāru.

Savukārt 16.00 Ziedulejas estādē visi aicināti uz Alsungas vidējās paaudzes deju kolektīva “Suiti” 40 gadu jubilejas koncertu. Koncertā līdz ar jubilāriem “Suitiem” piedalīsies vidējās paaudzes deju kolektīvi “Sen Līgo” (Rīga), “Dimdari” (Vārme), “Ance” (Ance), “Bandava”  (Kuldīga) un “Mārsils” (Pāvilosta). Koncerta norisi atbalstīta SIA “MKM Mežs” un SIA “Alsunga”.

Ieeja visos pasākumos ir bez maksas.

Lielākie pasākumi

No events found.