VPKĢ skolēni gūst uzvaru konkursā „Zinošākā skola virtuālajā praksē”

V.Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzijas 11. klase jau otro gadu pēc kārtas guvusi uzvaru konkursā „Zinošākā skola Virtuālajā praksē 2014", kuru organizē Karjeras un izglītības portāls Prakse.lv.

No 1.11.2014. līdz 31.01.2015. portālā Prakse.lv skolām bija iespēja atbildēt uz jautājumiem par dažādām profesijām un pretendēt uz titulu „Zinošākā skola Virtuālajā praksē 2014".

Ģimnāzijas skolēni, kopā iegūstot 709780 punktus, apsteidza 490 skolas, kuras arī piedalījās konkursā. Cīņa bija spraiga un jauniešiem bija jābūt ļoti saliedētiem un vienotiem, lai aizpildītu pēc iespējas vairāk testu. Skolēni viens otru motivēja, lai nepiekāpīgi ietu uz lielisko rezultātu – uzvaru jau otro gadu pēc kārtas. Skolēniem palīdzēja ģimnāzijas skolotāja, karjeras konsultante Guntra Krūkliņa, matemātikas skolotāja Inese Reboka un sporta skolotāja Inese Astaševska, kuras motivēja jauniešus un turēja īkšķus par veiksmi un izdošanos.

Konkursa ietvaros aizpildot testus, skolēni dažas profesijas pat atklāja no jauna. Tā kā skolēniem drīz jāpieņem lēmums par savu nākotnes profesiju, piedalīšanās Karjeras un izglītības portāla Prakse.lv konkursā, sniedza iespēju apkopot domas, saprast ko katrs no jauniešiem vēlas darīt, kā arī apzināties tās profesijas, kas neatbilst jauniešu vēlmēm un interesēm.

Balvā  klase saņēma braucienu uz „AHHAA zinātnes centru” Tartu, uz kuru viņi drīzumā dosies.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav