Bezmaksas informatīvais seminārs par Erasmus+ aktualitātēm

8. janvārī 11.00 Kuldīgas Mākslas namā (3. stāvā) Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) rīko bezmaksas informatīvo semināru par Erasmus+ programmas aktualitātēm.

Seminārā tiek aicināti piedalīties pārstāvji no pirmsskolas izglītības iestādēm,  vispārizglītojošām skolām, pieaugušo izglītības centriem, interešu izglītības iestādēm un augstākās izglītības iestādēm.

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) oktobrī ir izsludinājusi 2015. gada projektu pieteikumu konkursu Eiropas Savienības izglītības, mācību, jaunatnes un sporta atbalsta programmā Erasmus+. Konkursā var piedalīties organizācijas, kas darbojas izglītības, mācību, jaunatnes vai sporta jomā.

Projektu pieteikumu iesniegšanas termiņi:

Pamatdarbība Nr.1:

  • Personu mobilitāte izglītības un mācību jomā, tai skaitā starptautiskā studentu un personāla mobilitāte - 2015. gada 4. marts;
  • Erasmus Mundus kopīgo maģistra programmu īstenošana - 2015. gada 4. marts.

Pamatdarbība Nr.2:

  • Stratēģiskās partnerības izglītības un mācību jomā - 2015. gada 31. marts (termiņš mainīts - iepriekš 2015. gada 30. aprīlis);
  • Zināšanu apvienības, nozaru prasmju apvienības - 2015. gada 26. februāris;
  • Kapacitātes stiprināšana augstākajā izglītībā partnervalstīs - 2015. gada 10. februāris.

Pieteikšanās semināram pa tālruni 26477986 vai e-pastā Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Semināra darba kārtība

Vairāk par Erasmus+ www.viaa.gov.lv

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav