Apmācības par jaunatnes jomas projektu sagatavošanu

No 29. līdz 30. novembrim viesu namā „Virkas muiža” notiks apmācības par jaunatnes jomas projektu sagatavošanu programmā „Erasmus+” „Projektu darbnīca”.

Apmācību mērķis ir veicināt dalībnieku izpratni par programmas „Erasmus+” atbalstu starptautiskām aktivitātēm jaunatnes jomā – jauniešu apmaiņas projektiem, jaunatnes darbinieku mobilitātēm un iniciatīvu projektiem.

Piedaloties neformālās izglītības apmācībās būs iespēja:

  • iegūt informāciju par programmu „Erasmus+”;
  • attīstīt idejas nākotnes projektam „Erasmus+” programmā;
  • uzlabot vai iegūt projekta rakstīšanas prasmes;
  • iepazīt citu organizāciju pārstāvjus, gūt jaunu pieredzi, kontaktus un idejas.

Uz apmācībām aicināti organizāciju pārstāvji, jaunieši un jaunatnes darbinieki, kuriem ir ideja un to varētu īstenot kā starptautisku jaunatnes jomas projektu „Erasmus+” programmā. Dalībnieku atlasē priekšroka tiks dota organizāciju pārstāvjiem, kuri pieteikumā būs skaidri izklāstījuši savu projekta ideju un plāno iesniegt projektus 2015. gadā. Iepriekšēja projektu pieredze nav obligāta. Ņemot vērā, ka dalībnieku skaits apmācībās ir ierobežots, no vienas organizācijas tiks aicināts piedalīties viens pārstāvis.

Apmācību vieta un laiks:

Apmācības vadīs:

  • Ginta Salmiņa un Māris Grāvis.

Apmācības notiks pilnas 2 dienas, tāpēc svarīgi ir piedalīties visās apmācību dienas! Apmācības ir bez maksas! Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra ar programmas „Erasmus+” atbalstu sedz uzturēšanās, ēdināšanas un apmācību izdevumus. Dalībniekiem jāsedz tikai ceļa izdevumi uz apmācību norises vietu.

Pieteikuma anketu ir iespējams aizpild elektroniski līdz 14. novembrim

Rezultāti tiks paziņoti visiem personīgi līdz 2014. gada 19. novembrim.

Ja rodas jautājumi vai nepieciešama papildus informācija: Laura Riekstiņa, tālr.: 22046231/ Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.