Viesojas preventīvi izglītojošā programma “Džimbas viesskola”

No 4. līdz 6. oktobrim Kuldīgas pirmsskolas izglītības iestādē “Cīrulītis” viesojās “Centrs Dardedze”. Centra speciālisti trīs dienu garumā vadīja bezmaksas nodarbības 15 pirmsskolas un sākumskolas bērnu grupām, kurās mācās bērni vecumā no 5 līdz 9 gadiem.

Ar Labklājības ministrijas finansiālu atbalstu “Centrs Dardedze”  izveidojis programmas izbraukuma versiju “Džimbas viesskola,” lai bērniem attālākajos Latvijas reģionos būtu iespēja padziļinātāk izprast tik nozīmīgos jautājumus par personisko drošību attiecībās, kā arī satikt programmas tēlu Džimbu. Tas ir stundu garš piedzīvojums, kura laikā bērni interaktīvi darbojas, satiek Džimbu, modelē situācijas, klausās, skatās un piedalās, lai apgūtu un nostiprinātu  personiskās drošības prasmes un kompetences. 

“Centram Dardedze gadu” gaitā ir izveidojusies ilgstoša un laba sadarbība ar  Kuldīgas novada pašvaldības izglītības iestādēm, un tajās veiksmīgi tiek īstenota “Centra Dardedze” izstrādātā  preventīvi izglītojošā “Džimbas drosības soļu” programma.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav