Kuldīgas novada Vārmes pamatskolu vadīs Dace Kalniņa

VĀRMES PAMATSKOLU VADĪS DACE KALNIŅA
Foto: Ričards Sotaks

Kuldīgas novada Vārmes pamatskolu no 1. augusta vadīs Dace Kalniņa – tā 28. jūlija Kuldīgas novada domes sēdē lēma Kuldīgas novada domes deputāti.

D. Kalniņa iepriekš jau strādājusi Vārmes pamatskolā kā skolotāja, tāpēc skolas kolektīvam ir pazīstama. Kopš 2016. gada viņa strādājusi par Saldus novada Jaunlutriņu sākumskolas (pamatskolas) direktori. Skola no šī gada 1. septembra vairs nedarbosies, un vairāki šīs skolas audzēkņi jau izvēlējušies mācības turpināt Vārmes pamatskolā.

D. Kalniņa izglītību ieguvusi Liepājas pedagoģiskajā augstskolā, iegūstot bakalaura grādu un sākumskolas pedagoģijas skolotāja, pamatskolas mājturības un vācu valodas skolotāja kvalifikāciju. Tāpat viņa izglītojusies dažādos kursos un semināros, tostarp Liepājas Universitātē ieguvusi sertifikātu par tiesībām mācīt krievu valodu kā svešvalodu augstākajā līmenī vispārizglītojošajās skolās.

D. Kalniņai ir ievērojama pedagoģiskā darba pieredze. Viņa strādājusi vairākās skolās, pasniedzot vācu valodu, mājturību un tehnoloģijas, krievu valodu, mākslu, mācot sākumskolas skolēnus un vadot tautas deju pulciņu. Strādājot skolā, vadījusi un piedalījusies arī daudzos projektos. Vairākus gadus D. Kalniņa bijusi Jaunlutriņu pagasta Ošenieku bibliotēkas vadītāja.

Skola Vārmē darbojas kopš 1790. gada. Kopš 1926. gada skola darbojas Vārmes muižā. 2021./2022. mācību gadā skolā mācījās 74 skolēni no 1. līdz 9. klasei, bet pirmsskolas grupas apmeklēja 32 bērni. 2022. gada 1. septembrī Vārmes pamatskolā mācības 1. klasē sāks 15 bērni.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav