IZLAIDUMI KULDĪGAS NOVADA IZGLĪTĪBAS IESTĀDĒS 2022. gadā

Publicitātes foto

IZLAIDUMI KULDĪGAS NOVADA IZGLĪTĪBAS IESTĀDĒS 2022. GADĀ

 

Iestāde

Klase/grupa

Datums

Laiks

Norises vieta

Alsungas Mūzikas skola

5., 6., 8. klase

20. maijā

17.00

Alsungas Mūzikas skolas zālē

PII “Bitīte”

3. grupa

20. maijā

10.00

Iestāde pagalmā

PII “Ābelīte”

Taurenītis

20. maijā

13.00

Iestādes teritorijā

         

Skrundas Mūzikas skola

6., 8. klase

21. maijā

15.00

Skrundas kultūras nama mazajā zālē

PII “Bitīte”

4. grupa

25. maijā

10.00

Iestādes pagalmā

         

Kuldīgas 2. vidusskola

Pirmsskolas grupa Saulespuķe

25.maijā

14.00

Kuldīgas 2. vidusskolā

PII “Liepziediņš”

3. grupa

26. maijā

10.00

Iestādes pagalmā

PII “Liepziediņš”

4. grupa

26. maijā

11.00

Iestādes pagalmā

PII “Bitīte”

5. grupa

26. maijā

11.00

Iestādes pagalmā

PII “Bitīte”

6. grupa

26. maijā

12.00

Iestādes pagalmā

PII “Ābelīte”

Sprīdītis

27. maijā

10.30

Pelču bērnudārza telpās

Laidu pamatskola

Sešgadnieki

27. maijā

10.30

Sermītes pirmsskolas grupās

PII “Bitīte”

11. grupa

27. maijā

11.00

Iestādes pagalmā

Viduskurzemes pamatskola – attīstības centrs

Pirmsskola

27. maijā

12.00

Viduskurzemes pamatskolā – attīstības centrā

Nīkrāces pamatskola

Sešgadnieki

27. maijā

12.00

Nīkrāces pamatskolā

PII “Bitīte”

1. grupa

27. maijā

12.30

Iestādes pagalmā

PII “Ābelīte”

Gliemezītis

27. maijā

13.00

Iestādes teritorijā

PII “Cīrulītis”

Zīļuki

27. maijā

13.30

Iestādes zālē

PII “Bitīte”

10. grupa

27. maijā

13.30

Iestādes pagalmā

PII “Bitīte”

12. grupa

27. maijā

13.30

Iestādes pagalmā

PII “Miķelītis”

“Pūcītes”

27. maijā

16.30

Iestādes teritorijā

PII “Cīrulitis”

Vinnijs Pūks

28. maijā

12.00

Iestādes pagalmā

E. Vīgnera Kuldīgas Mūzikas skola

6., 8. klase

28. maijā

14.00

Skolas pagalmā

Z. A. Meierovica Kabiles pamatskola

Sešgadnieki

30. maijā

10.00

Z. A. Meierovica Kabiles pamatskolas svinību zālē

Kuldīgas 2. vidusskola

Pirmsskoas grupa “Sauleszaķēns”

31. maijā

10.00

Kuldīgas 2. vidusskolā

Ēdoles pamatskola

Sešgadnieku grupa

31. maijā

10.00

Ēdoles pilī

Skrundas vidusskola

Mākonīši A

Mākonīši B

31. maijā

10.00

Skrundas vidusskolas aktu zālē

Vilgāles sākumskola

Snēpeles pirmsskolas grupa

31. maijā

11.00

Snēpeles skolas zālē

Vārmes pamatskola

Pirmsskolas grupa

31. maijā

13.00

Vārmes pamatskolā

Turlavas pamatskola

Sešgadnieku grupa

1. jūnijā

11.00

Turlavas pamatskolā

Vilgāles sākumskola

 

3. jūnijā

10.00

Vilgāles sākumskolas zālē

Kuldīgas novada sporta skola

9. klase

9. jūnijā

16.00

Kuldīgas Vieglatlētikas manēžā

Kuldīgas novada sporta skola

12. klase

9. jūnijā

19.00

Kuldīgas Vieglatlētikas manēžā

V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskola

9.b

10. jūnijā

14.00

V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskolā

V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskola

9.a

10. jūnijā

16.00

V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskolā

V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskola

9.c

10. jūnijā

18.00

V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskolā

Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskola

12. klase

11. jūnijā

15.00

Skolas pagalmā

Viduskurzemes pamatskola – attīstības centrs

21015811 un 21015911 programmu 9. klases

14. jūnijā

13.00

Viduskurzemes pamatskolā – attīstības centrā

Profesionālās izglītības programmas

14. jūnijā

15.00

Viduskurzemes pamatskolā – attīstības centrā

Kuldīgas 2. vidusskola

9.a

15. jūnijā

11.00

Kuldīgas 2. vidusskolā

Kuldīgas 2. vidusskola

9.b, 9.n

15. jūnijā

12.00

Kuldīgas 2. vidusskolā

Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskola

Mākslas skola

15. jūnijā

16.00

Kuldīgas Mākslas namā

Kuldīgas Centra vidusskola

9.b

16. jūnijā

15.00

Kuldīgas Vieglatlētikas manēžā

Kuldīgas Centra vidusskola

9.a

16. jūnijā

17.00

Kuldīgas Vieglatlētikas manēžā

Laidu pamatskola

 9.klase

 16. jūnijā

 18.00

Laidu pamatskolas sporta zālē

Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskola

9. klase

17. jūnijā

17.00

Kuldīgas Kultūras centrā

Vārmes pamatskola

9. klase

 17. jūnijā

17.00

Vārmes pamatskolā

Ēdoles pamatskola

9. klase

17. jūnijā

18.00

Ēdoles kultūras namā

Nīkrāces pamatskola

9.klase

18. jūnijā

15.00

Nīkrāces pamatskolā

Skrundas vidusskola

9.a

18. jūnijā

13.00

Skrundas vidusskolas aktu zālē

Skrundas vidusskola

9.b

18. jūnijā

16.00

Skrundas vidusskolas aktu zālē

Turlavas pamatskola

9.klase

18. jūnijā

16.00

Turlavas pamatskolā vai kultūras namā (lietus gadījumā)

Alsungas pamatskola

9.klase

18. jūnijā

16.00

 Alsungas kultūras namā

Z. A. Meierovica Kabiles pamatskola

9.klase

18. jūnijā

16.00

Z. A. Meierovica Kabiles pamatskolas svinību zālē vai skolas sētā

Kuldīgas Centra vidusskola

12.m klase

29. jūnijā

18.00

Kuldīgas Kultūras centrā

Kuldīgas Centra vidusskola

12.v klase

29. jūnijā

16.00

Kuldīgas Kultūras centrā

Kuldīgas 2. vidusskola

12.n – bez svinīgā pasākuma

30. jūnijā /1. jūlijā

 

Kuldīgas 2. vidusskolā

(dokumentu izdošana)

V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskola

 12.a

 1. jūlijā

 16.00

 V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskolā

V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskola

 12.b

 1. jūlijā

 18.00

 V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskolā

Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikums

4. grupa

1. jūlijā

 

Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikumā

Skrundas vidusskola

12. klase

2. jūlijā

16.00

Skrundas vidusskolas aktu zālē

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav