Vārmes pamatskolas skolēni iepazīstas ar teātra apvienības “PEERFOrācija” izrādi “Plastmasas huligāni“

2022. gada 28. februārī Vārmes pamatskolas 1.- 4. klašu skolēniem, programmas “Latvijas skolas soma” pasākumu ietvaros, bija iespēja noskatīties teātra apvienības “PEERFOrācija” izrādes ierakstu “Plastmasas huligāni“, kas veidota pēc Agneses Vanagas grāmatas motīviem.

Grāmata stāsta par divu apņēmīgu brāļu cīņu ar plastmasas maisiņiem. Tie ir visur! Uz ielām, okeānos, kokos un viņu mazās mikrodaļiņas slēpjas ari mūsu vēderos. Mums katram tie saburzīti guļ kādā atvilktnē vai krājas kādos maisiņos. Viņiem tur ir garlaicīgi un kādā brīdī, kad tie kļūst pavisam aizmirsti, sāk darīt blēņas. Izrādes veidotāji mums piedāvā iztēloties kas būtu, ja mēs par viņiem rūpētos tā pat kā rūpējamies par sevi vai sev tuvajiem? Izrādes radošajā komandā ir mākslinieces Beāte Butāne un Beatrise Zaķe, aktieri Elizabete Skrastiņa, Rihards Zelezņevs un Kārlis Tols, kostīmu māksliniece Inga Siliņa.

Skolēni pēc izrādes noskatīšanās  izpildīja darba lapas par vidi un atkritumiem. Izrāde bija interesanta, aizraujoša, izglītojoša ar savu humora devu, bērniem viegli uztverama un saprotama.

skolas soma

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav