BJC jaunatnes darbinieks Adrians Dravnieks un Alsungas jauniešu biedrība “Liepu ielas radošais kvartāls” saņem balvu no Izglītības un zinātnes ministrijas

28. decembrī Izglītības un zinātnes ministrija konkursa “Labākais darbā ar jaunatni 2021” apbalvošanas ceremonijā nominācijā “Iedvesmas dzirksts” sumināts Kuldīgas novada Bērnu un jauniešu centra jaunatnes darbinieks Adrians Dravnieks. Savukārt, nominācijā “Līdzdalības stiprinātājs” balvu saņēma Alsungas jauniešu biedrība “Liepu ielas radošais kvartāls”.

Nominācijā “Iedvesmas dzirksts” tika izvirzītas darbā ar jaunatni iesaistītas personas ar plašu pieredzi un iesaisti jaunatnes politikas veidošanā. Kuldīgas BJC jaunatnes darbinieks Adrians Dravnieks, kurš ir arī Kuldīgas aktīvo jauniešu biedrības “Sprādziens” dalībnieks saka: “Man ir liels prieks, ka kolēģi mani ir novērtējuši, strādājot gan Kuldīgas novada Bērnu un jauniešu centrā, gan Kuldīgas aktīvo jauniešu biedrībā "Sprādziens". Patiesībā man tas bija liels pārsteigums, jo pats par apbalvojumu sāku nojaust vien nedēļu pirms pasākuma, kad atnāca personalizēts ielūgums uz apbalvošanas ceremoniju un kolēģi sāka teikt, ka uz šādiem pasākumiem kuram katram personalizētus ielūgumus nesūta. Arī apbalvošanas ceremonijā tika minēti mani paveiktie darbi un pats biju pārsteigts cik daudz esmu izdarījis, koordinējot brīvprātīgo darbu, strādājot ar pagastu jauniešu koordinatoriem, veidojot Kuldīgas Jauniešu mājas aktivitātes un palīdzot visos citos darbos. Laikam varu piekrist kolēgiem un līdzcilvēkiem, ka šis darbs man ir gluži kā hobijs, kur smeļos enerģiju no jauniešiem un visu pozitīvo cenšos nodot arī apkārtējiem."

Nominācijā “Līdzdalības stiprinātājs” tika izvirzītas pašvaldības, jaunatnes organizācijas, biedrības un nodibinājumi, kas veic darbu ar jaunatni, un var lepoties ar plašu pieredzi darba ar jaunatni veikšanā. Par laureātu vietēja mēroga biedrību un nodibinājumu kategorijā uzvarēja Alsungas jauniešu biedrība “Liepu ielas radošais kvartāls”.

Konkursa “Labākais darbā ar jaunatni 2021” apbalvošanas ceremonijā tika sumināti vienpadsmit laureāti no visas Latvijas. Par ieguldījumu jauniešu dzīves kvalitātes uzlabošanā tika izteikta atzinība pašvaldībām, darbā ar jaunatni iesaistītajām personām, jauniešu centriem, kā arī jaunatnes organizācijām un biedrībām, kas veic darbu ar jaunatni.

Konkursu “Labākais darbā ar jaunatni 2021” un apbalvošanas ceremoniju organizēja Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar Latvijas Jaunatnes padomi, Latvijas Pašvaldību savienību un Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav