Pedagoģiskā darba jubilāri

 

Skolotāju konferencē 29. augustā tiks sveikti Kuldīgas novada mācību iestāžu pedagogi, kuriem 2014./2015. mācību gadā aprit 25 un vairāk darba gadu apaļas un pusapaļas jubilejas.

55 darba gadi

  • Vladimirs Osmanovs – Kuldīgas pamatskola.

50 darba gadi

  • Maruta Rozīte – E.Vīgnera Kuldīgas mūzikas skola.

45 darba gadi

  • Sniedzīte Grīnberga – Pelču speciālā internātpamatskola-attīstības centrs,
  • Velta Jūrmale – E.Vīgnera Kuldīgas mūzikas skola,
  • Dzintra Blūma – Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskola.

40 darba gadi

  • Marija Riķīte – Kuldīgas pamatskola,
  • Silvija Ķimse – Kuldīgas Alternatīvā sākumskola,
  • Rita Papēde – Kuldīgas 2. vidusskola,
  • Inese Māzere – Vilgāles pamatskola,
  • Mudīte Sadauska – Vārmes pamatskola,
  • Dagnija Bambāne – Kuldīgas Centra vidusskola,
  • Nadežda Aleksandrova – PIKC Kuldīgas tehnoloģiju un tūrisma tehnikums.

35 darba gadi

  • Inese Freimane – V.Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzija,
  • Ināra Iesalniece – V.Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzija,
  • Jadviga Vingolde – Pelču speciālā internātpamatskola-attīstības centrs,
  • Anita Gotfridsone – Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskola,
  • Mirdza Medne – Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskola,
  • Ligita Mateviča – Ēdoles pamatskola,
  • Aija Robežniece – Vilgāles pamatskola,
  • Gunta Jankovska – Kuldīgas Centra vidusskola,
  • Dace Pušilova – Kuldīgas Centra vidusskola,
  • Guntis Jankovskis – Kuldīgas novada sporta skola.

30 darba gadi

  • Valdis Augsne – V.Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzija,
  • Ineta Immere – Pelču speciālā internātpamatskola-attīstības centrs,
  • Maija Švanka – Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskola,
  • Laila Meirupska – Kuldīgas 2.vidusskola,
  • Gunta Freimane – Turlavas pamatskola,
  • Mudīte Kobeļeva – Turlavas pamatskola,
  • Iveta Eglīte – Kuldīgas Centra vidusskola,
  • Sigita Jirgensone – Kuldīgas Centra vidusskola,
  • Maija Ļeļa – Kuldīgas Centra vidusskola,
  • Daiga Baķe – PII „Ābelīte”.

25 darba gadi

  • Tamāra Jansone – Pelču speciālā internātpamatskola-attīstības centrs,
  • Ina Ozola – Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskola,
  • Danute Sīle – Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskola,
  • Lāsma Balode – Kuldīgas Alternatīvā sākumskola,
  • Sanita Miltoviča – Kuldīgas 2.vidusskola,
  • Sandra Kasakovska – Turlavas pamatskola,
  • Anita Celmiņa – Vārmes pamatskola,
  • Gita Grulle – Vārmes pamatskola,
  • Daiga Lapčinska – Vārmes pamatskola,
  • Astrīda Vilerte – PII „Bitīte”-attīstības centrs,
  • Santa Lapiņa – Kuldīgas Centra vidusskola,
  • Inga Stepe – PII „Ābelīte”,
  • Ingrīda Štobe – PII „Ābelīte”,
  • Elita Asne – PIKC Kuldīgas tehnoloģiju un tūrisma tehnikums,
  • Inese Baumane – PIKC Kuldīgas tehnoloģiju un tūrisma tehnikums,
  • Līga Muceniece – PIKC Kuldīgas tehnoloģiju un tūrisma tehnikums,
  • Vita Strautiņa – PIKC Kuldīgas tehnoloģiju un tūrisma tehnikums.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav