Noslēgumam tuvojas projekta “Jauno vecāku skola” īstenošana

JAUNO VECĀKU SKOLA

Noslēgumam tuvojas projekta “Jauno vecāku skola” īstenošana. Tas ir viens no četriem atbalstītajiem projektiem, ko ar Kuldīgas novada pašvaldības pieaugušo izglītības projektu konkursa finansiālu atbalstu to īsteno SIA “Viva Fitness” Jeļenas Miezītes vadībā.

Kopumā projektā ietilpst 10 nodarbības, kas domātas jauno un topošo vecāku atbalstam – gan māmiņām, gan tētiem. Nodarbības ir gan teorētiskas, gan praktiskas. Piemēram, fitnesa trenere Sanita Pujāte jaunajām un topošajām māmiņām sniedza praktiskus padomus un ieteikumus par fiziskajām aktivitātēm pēcdzemdību periodā, lai izdotos pēc dzemdībām atgūt formu un sakārtot muskulatūru, kas ir svarīgi ne tikai izskata, bet arī veselības dēļ. Valstī noteikto ierobežojumu dēļ daļa nodarbību notika klātienē, bet daļa – tiešsaistē. Lekcijās tika skarti arī citi jautājumi, piemēram, par pēcdzemdību depresiju.

Nodarbībām izveidojies savs apmeklētāju pulciņš, bet laipni aicināti arī citi interesenti. Tuvākajā laikā plānota arī hendlinga nodarbība. Lai nodarbībām pieteiktos, aicinām sekot līdzi “Viva Fitness” lapai feisbukā vai zvanīt J. Miezītei pa tālr. 26405549.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav